Leszek Zduń

7,5
2 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Zduń

Najlepszy aktor

użytkownik usunięty

Leszek Zduń to dla mnie najlepszy aktor na świecie, pokochałem go jako Loka Lamberta z Huntika. Wprawdzie słyszałem jego głos już wcześniej, ale Huntik był najlepszy. W pełni popieram upodobania niektórych producentów do umieszczania go w głównych rolach. Dla mnie to jest facet który może z najgorszego chłamu zrobić arcydzieło!

Tak, ja też uwielbiam jego głos. Idealnie nadawał się do księcia Zuko. Niedawno znalazłam też serial Aniołki i Spółka. Jego głos świetnie pasował do Siarkusa! Trochę szkoda że nie dubbingowali 2 sezonu. Nadal mam cichą nadzieję że zrobią dubbing z panem Leszkiem do AiS.

użytkownik usunięty
pokrzywex

Mnie się akurat niezbyt spodobało, że ten serial oparto na motywie przyjaźni, a nawet miłości aniołów i diabłów https://image.slidesharecdn.com/odebracdzieciomniewinnoscver21-140402134249-phpa pp02/95/odebra-dzieciom-niewinno-62-638.jpg?cb=1396446316 Wolałbym, żeby wszystkie diabły były przedstawiane jako jednoznacznie złe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones