Liam CunninghamI

7,9
9 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Cunningham

Jak go pierwszy raz zobaczyłam w GOT, to byłam pewna, że to Jean Reno! W tym serialu jest do niego tak niesamowicie podobny! Gdybym nie przejrzała obsady, to nadal byłabym przekonana, że w GOT gra Jean Reno :)

KaCy093

Widać musisz sie albo wybrać do okulisty, albo poogladac jeszcze w swoim zyciu wiecej filmow.

Omnikoron

'z rybą w nazwisku, bliźniemu po pysku'

Omnikoron

nie mam tendencji do mylenia aktorów, a mimo to też byłam w błędzie przez dłuższy czas i jak widać dużo osób tak samo, więc nie sądzę żeby wszyscy mieli coś z oczami...

bluebella93

Dużo osób wierzy w gatunki kosmitów czy ludzi z lawy.

Nie macie z oczami tylko z mózgiem.

michalr81

Oh jaki dojrzały pocisk, niemal poczułam się urażona. Uwielbiam jak ograniczeni ludzie nie potrafiący pogodzić się z tym, że ktoś może mieć inną opinię, nie mogąc znaleźć żadnych rzeczowych argumentów, wjeżdżają na inteligencję bądź ambicję oponenta.

bluebella93

Trudno znalezc argument na takie niedorzeczne porownanie.Gdybys znala Reno z filmow a nie z opowiesci starszego rodzenstwa to nie wpadloby Ci do glowy wysnuwac tak pkytkich mysli.Wiesz, ja myslalem ze Cersei gra Pamela Anderson, napusze na forum i poszukam podobnie niewidomych.

michalr81

Tak się składa że oglądałam trochę filmów z Reno i nie mam tu na myśli Leona Zawodowca, nie napisałam też że aktor jest podobny do niego, bo twierdzę wręcz przeciwnie. Chodziło mi o to że jego charakteryzacja w pierwszych odcinkach była na tyle podobna że wzięłam go z początku za Reno, aż musiałam sprawdzić. Mogło to być spowodowane np tym że nie pojawił się on na początku w zbyt wielu scenach, stąd moja pochopna ocena, nie daje ci to jednak prawa by mnie i innych obrażać, bo chyba jednorazowa pomyłka nie świadczy o problemach z mózgiem. Mam nadzieję że mój niezbyt krótki wywód przybliżył Ci choć trochę obraz sytuacji. Peace.

KaCy093

nie martw się. ja też tak myślałem xD

KaCy093

...
Mam wrazenie, ze nawet nie wiecie kto to Jean Reno, albo mowimy o kims innym.
To tak jakby powiedziec, ze Travolta jest podobny do Stallone. Mi nawet przez sekunde przez glowe nie przeszlo, ze jest podobny do Jean Reno.
http://s.tf1.fr/mmdia/i/41/5/le-20-heures-du-25-avril-2013-premier-sode-de-jo-je an-reno-sur-le-10905415ewgzp.jpg?v=1
vs
http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Liam+Cunningham+hPlTHoNB6TUm.jpg
Racja, to ja mam cos z oczami...

manga_maniak

Na tych zdjęciach wyglądają wg mnie dość podobnie. Nie do pomylenia, fak, ale podobnie. A w serialu jego charakteryzacja mogła zrobić komuś zamęt w głowie.

KaCy093

Pomylić bym ich nie pomyliła, ale jego typ urody od razu skojarzył mi się z Reno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones