Liam CunninghamI

7,9
9 618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Cunningham

Moim zdaniem nie pasuję do roli ser Davosa.
Drugi sezon jeszcze się nie ukazał, ale to wiadome. Widziałem go w innych filmach. Może lepiej by było gdyby zagrał Stanisa Barethronaa... :P

A jaka jest wasza opinia?

Gandalf777

Na Stannisa by mi pasował, na Seawortha z samego wyglądu - najgorzej dobrana postać. Wydaje mi się czy Cebulowy Rycerz miał kręciołki? Albo przynajmniej lekko falowane włosy? A ten facet wygląda trochę jak Jean Reno

Gandalf777

Na Stannisa by mi pasował, na Seawortha z samego wyglądu - najgorzej dobrana postać. Wydaje mi się czy Cebulowy Rycerz miał kręciołki? Albo przynajmniej lekko falowane włosy? A ten facet wygląda trochę jak Jean Reno

nem871

podzielam twe zdanie

Gandalf777

Powinien grać Stannisa, a Davosa grać "Stannis".

Gandalf777

Czytałem, oglądam, jak dla mnie bardzo dobry wybór. Za to Melisandre mi nie pasuje.

Gandalf777

A jak dla mnie po prostu wybór doskonały :) Jak zobaczyłam go w charakteryzacji byłam zachwycona, chyba najlepiej dobrana postać (zgodnie z moimi wyobrażeniami).

Kwiiik

zgadzam się :D ma świetny wyraz twarzy tego zatroskanego o swojego króla Cebulowego rycerza...

Kwiiik

Najlepiej dobrany jest Tywin. Klasa i elegancja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones