Liam McIntyre

7,1
2 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam McIntyre

Co tu dużo mówić..na pewno nie było łatwo dorównać oryginałowi okrytego chwałą Andyego
Whitfield'a. Śmierć tak uzdolnionego i młodego aktora u szczytu chwały zawsze pozostawi
niedosyt dla widza.

Mimo wielkich oczekiwańi uprzedzeń podołał roli. Jest w nim jakaś duma taka jak w
Whitfieldzie grającym pierwowzór Spartacusa.

Twórcy serialu mają dobrą ręke do dobierania aktorów.Trzymam kciuki za 4 sezon i dalsze
wielkie role tego aktora.

sylwiados

marny z niego spartakus, jego poprzednik znacznie lepej spisał się w tej roli

kawa_czy_kawa

Andy był najlepszym spartacusem .... niestety musiał odejsc z tego swiata...nie moge sie przekonac do tego "nowego" ale zobaczymy.

Tical_4

Zgadzam się Andy grał znakomicie Nowy aktor bez żadnych uprzedzeń ale jego gra aktorska nie do końca mi się podoba jest troche sztuczny Andy pokazywał o wiele więcej emocji....

asia697011

Ale potem rozkręcił się,

Tical_4

Jedyny Spartacus dla mnie to Andy....

kawa_czy_kawa

Jak na mój gust to całkiem dobrze sobie radzi w tej roli. Mimo, że na początku sezonu sama miałam pewne obiekcje co do niego to jednak zdołał mnie do siebie przekonać. Wiadomo, że Andy już nie zagra (ogromna strata), więc...jak się nie ma co się lubi to... :) Pozdrawiam wszystkich, którym Liam jednak przypadł do gustu.

kawa_czy_kawa

Takie życie

sylwiados

Daje rade. Na poczatku 3 sezonu kiepsko to wygladalo, ale 4 juz jest bardzo dobrze. Ma w sobie cos z Andiego, ze tak to ujme.

auxil

No jest już lepiej

sylwiados

a Spartacus: War of the Damned radzi sobie jako kolejny sezon?
wiecie jak to jest z kolejnymi sezonami , czesto sa nieco gorsze, a jak jest z tym sezonem, dalej wszystko pieknie?

electrix18

jest lepiej niż wcześniej ,wizualnie bo ma zbroje i nie widac tego braku mięśni,fryzure ma lepsza ogółem sie wyrobił

nicca23

Fakt, "rozkręcił się"

electrix18

Zagrał świetnie, równie dobrze jak jego poprzednik, końcówka epicka

Qrisso

Zgadzam się. Końcówka to mistrzostwo świata, lepiej chyba się nie dało tego zakończyć :)

KaczorS93

Przecież to, jak odegrał rolę Spartacusa to jest mistrzostwo świata, naprawdę trudno mi wyobrazić sobie kogoś innego, na jego miejscu i dołączam się do innych, że końcówka to mistrzostwo, mogło skończyć się inaczej, no, ale historii nie zmienisz :)

Gran_2

Rozkręcił się, to fakt

sylwiados

W Zemście trudno mi było go ogarnąć,ale mnie nie raził. W wojnie już stał się taki waleczny,dał radę. Ryczałam jak bóbr jak ginął i inni. Niesamowity wyciskacz łez a niby męski serial.

sylwiados

Przyznam,że w Wojnie potępionych" bardzo mi się podobał. Myślę,że aktor dał radę i w ostatnim sezonie naprawdę dał czadu.

Lady_Kumiko

Rozkręcił się, to fakt

sylwiados

"Nie było łatwo DORÓWNAĆ oryginałowi okrytego CHWAŁĄ Andyego
Whitfield'a. Śmierć tak UZDOLNIONEGO(3filmy!?) i młodego aktora u SZCZYTU CHWAŁY(tzn , ze gdyby zył, to kazda nastepna rola byłaby już poza szczytem chwały) zawsze pozostawi
niedosyt dla widza." Młody człowiek, którego szkoda ale czy nie za dużo patosu, pochlebstw, i wynoszenia za pomocą przesadnych epitetów ponad innych aktorów/ludzi. Wiem , ze emocje, zauroczenie, itp ale ludzie MYŚLCIE co piszecie!

leisure

Jako Spartakus gardzacy prawdziwa miloscia dup , genialny

Szybszy

Rozkręcił się, to fakt

Drabiniasty

jak zaczęly wypinac to nie mogl przestac, tylko Robon Hood byl wierny

Szybszy

Wiesz, Robin i Marion.... postać pomnikowa

Drabiniasty

ciezko znalesc porzadna kobiete niestety, baby mysla tylko o ruc...aniu

Szybszy

Co prawda to prawda, ale wiesz, chłopy też...:)

Drabiniasty

kilku na pewno

Szybszy

Ogólnie to wszyscy, tylko niektórzy mniej nachalnie, kobitki podobnie, niektóre tylko czynią jakieś pozory:)

sylwiados

Mam takiego aktora przed blokiem. Też potrafi wytrzeszczać oczy jakby miał za chwilę się zerżnąć w gacie i reagować na wszystko jakby ktoś mu włożył bolca w tyłek. Sezon oglądałem tylko dla śmiechu, ale powtarzalność tego aktora po kilku odcinkach była już tylko irytująca.

cooperwoolf

Doskonale ujęte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones