Lili TaylorI

Lili Anne Taylor

7,3
7 830 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lili Taylor

Wkurzająca strasznie!

użytkownik usunięty

Przez ową kobietę oglądanie niektórych odcinków "Sześć stóp pod ziemią" jest dla mnie katorgą.

A czym Cie tak wkurza strasznie?
Jest znakomita w "Sześć stóp pod ziemią"

użytkownik usunięty
HRA

Znakomita i bardzo ważna postać.

W czym ona jest taka znakomita?

Zgadzam sie z Tobą całkowicie od kiedy pojawiła się w Six Feet Under działa mi na nerwy. :(

Vicky

To nie Lili, tylko bohaterka jest wkurzajaca,co nie znaczy ze to slabe ogniwo, czy niepotrzebna postac.
Lili jest swietna w six feet under, zreszta w tym serialu nikt fuszerki nie odwala.
Ja uwielbiam jej sposob mowienia i patrzenia, jest niesamowita.
Obejrzyj Arizona Dream .Gwarantuje, ze Grace wkurzac Cie nie bedzie i aktorka w twoich oczach duzo zyska :)

katyya

Tak, mnie też irytowała jej postać w SFU, strasznie. Udało się jej, wywarła na mnie emocje : D

Vicky

Mi działała na nerwy w "Obecności"...

Właśnie taki post chciałam napisać. Może to nie wina aktorki, a postaci - rodzaju kobiety, który stoi u mnie najniżej w hierarchii... - ale mimo wszystko: zniesmaczenie i zażenowanie w każdej scenie z nią!!! :

Nie widziałem "sześć stóp pod ziemią", ale wg mnie to bardzo wszechstronna i przekonującą aktorka. Charakterystyczna, taka, którą się pamięta.

Dokładnie tak, jedna z najbardziej irytujących postaci w serialach ever

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones