Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
JEST PRZERAŻAJĄCA!!!!! DAWAĆ JĄ DO HORRORU BEZ CHARAKTERYZACJI A NIE BĘDĘ SPAĆ PO NOCACH!!!!!!!!!

Czerwon_Kat

Zgadzam się... ja się tak przestraszylam, jak ja przed chwilką zobaczylam, że już po prostu nigdy nie będę mogła zasnąć!

andzia27_filmweb

Ma oryginalną urodę. Nie to co większość dziewczyn.

Ksiezniczka_Mordoru

KRÓLOWA OBCYCH TEŻ MA ORYGINALNĄ URODĘ, NIE TO CO WIĘKSZOŚĆ KOBIET.

Czerwon_Kat

Lepiej mieć oryginalną urodę, niż twarzyczkę, jak co druga na ulicy.

Czerwon_Kat

No fakt.. ona jest obrzydliwa : / z makijażem czy bez ; / a to zdjęcie na avatarze co ma teraz - STRASZNE : O masakra xd ;)

Czerwon_Kat

ale co jak co, piersi ma fajne haha

Czerwon_Kat

Brzydka dziewczyna nie dostałaby się nawet do modelingu, nie mówiąc już o zrobieniu wielkiej kariery. No ale umysły niektórych ludzi tego nie ogarniają.

123__filmweb

Akurat ona jest już dość zakorzeniona w modelingu, jest wysoka, ma bardzo oryginalną urodę i jest fotogeniczna. Więc nie mów że by się nie dostała, bo jest mnóstwo sesji z jej udziałem, i mnie na przykład ona zachwyca, na pewno nie jest brzydka...

Lolek2213

No przecież właśnie o tym napisałam. Masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

123__filmweb

Przepraszam, faktycznie źle zrozumiałem twoją wypowiedź

Czerwon_Kat

właśnie obejrzałam Internat, ja tam nie wiem, czy ona jest ładna , czy brzydka, ja się jej po prostu boję...

Czerwon_Kat

Ależ obiektywnie to jest ona mega laską. Charakterystyczna co prawda, ale o niewątpliwym uroku i seksapilu, ktore ja osobiście jak najbardziej zauważam.

Czerwon_Kat

http://68.media.tumblr.com/2b404d09e55683115a7ec846feaa5983/tumblr_mg2pnrhQm01r9 rsb6o1_500.gif


Brzydka hehehehe. Oczu trzeba nie mieć XD

zamarzniety

Dzięki, zdążyłem już zapomnieć o tej personifikacji koszmaru. Znowu przez kilka najbliższych nocy będę się bał zasnąć :(

Czerwon_Kat

"Personifikacja koszmaru" jest znaną modelką i aktorką, jest sławna, zarabia pewnie niezłe pieniądze. Tyle kampanii i pokazów słynnych domów mody ile ona zrobiła - ty możesz tylko pomarzyć. Adonisie, cóż, jesteś tylko anonimowym, szarym, zwykłym człowieczkiem. Szarzy ludzie który niczym się nie wyróżniają tak właśnie kończą. Plując na tych którzy są inni i swoją innością wygrali życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones