Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole

Nie przepadam za obsadzaniem modelek i piosenkarek w filmach, ale oglądając "Parnassusa" zwróciłam szczególną uwagę właśnie na nią i szczerze mówiąc mile mnie zaskoczyła. Przede wszystkim ma niesamowicie mocny, wyrazisty głos. To lekkie warczenie idealnie wpasowało się w konwencję postaci i zdecydowanie nadało jej charakteru. Mimikę ma nieco ograniczoną, ale z pewnością nie pozostaje tutaj bez związku wyraz twarzy, jakim obdarowała ją natura (te opadnięte "na smutno" kąciki ust i brwi zarysowane jakby się gniewała bezustannie).
Mimo to mam wrażenie, że była niezła i nie zaszkodzi od czasu do czasu zobaczyć ją w jakimś filmie.

hippieatheart

Mam bardzo podobne odczucia. Zawsze obawiam się gdy aktorzy/modelki/piosenkarze itd łapią okazję w innych profesjach. Zazwyczaj nic z tego wychodzi, bo to, że ktoś ma ładną buzie czy głos nie oznacza ,że jest świetnym aktorem. Lily zaskoczyła mnie w 100% pozytywnie. A te smutno opadnięte kąciki ust nawet pasowały do Valentiny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones