Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole
Schizofrenik_XXI_wieku

To źle czy dobrze? Jest sporo ładnych Brytyjek.

Schizofrenik_XXI_wieku

nie znasz się.

Ancksunamun

a szkoda już myślałem że ze mną przeprowadzisz grę słowną :(
owszem są fajne brytyjki

Schizofrenik_XXI_wieku

są są. wybacz jeżeli chcesz możemy kontynuować tą bezsensowną wymianę zdań a raczej słów :p

Schizofrenik_XXI_wieku

Coś musi być w wodzie UK albo powietrzu, co odbija się na wyglądzie. Idzie rozpoznać kobiety z wysp. Wystarczy, że spojrzę na zdjęcie i wiem. Są charakterystyczne.

Piramidoglowy

Nie tylko kobiet się to tyczy. Mężczyzn z UK też da się łatwo rozpoznać ;)

Schizofrenik_XXI_wieku

Rzeczywiście typowa Brytyjka - subtelne, niebanalne rysy, elegancja, talent, cudowny akcent, skromność, uprzejmość i rozsądek - czyli całkowite przeciwieństwo wielu polskich gwiazdek.

ava40

i amerykańskich

ava40

Oczywiście, oczywiście, cudze chwalicie, swego nie znacie - stare powiedzenie ale prawdziwe. Prawda jest taka, że wiele kobiet na wyspach jest po prostu brzydka ale nie można generalizować i mówić "Polki są ładne, Angielki są brzydkie". Nic nie jest czarno-białe.

ava40

Hahaha, śmiechu warte. Najbrzydsze baby świata!

Piramidoglowy

Dla takiego maminsynka, kaszalota i wymoczka z gimnazjum jak ty - na pewno :) Nie bez powodu w Polsce mówi się: "Im brzydszy chłop, tym większe wymagania". Na szczęście dla męskich i przystojnych mężczyzn silikonowe potworzyce z glonojadzimi wargami, wymionami zamiast biustu, tlenionymi łbami oraz wzrokiem tęskniącym za rozumem i w dodatku bez cienia talentu, które dodałeś do swoich ulubionych, nie stanowią ideału kobiecości, tylko jego zaprzeczenie.

ava40

Nie wiesz nic o mnie, ani o urodzie kobiet. Wróć do czochrania kici.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones