Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole
Berith7777

Chciałabym wiedzieć, CO wnosi ten komentarz do świata?

pigeon_girl

Ten komentarz wnosi "do swiata",ukazanie jak ludzie są rózni od siebie,ze strony wygladu i poglądu.Cos jeszcze chcesz wiedzieć?

Berith7777

moim zdaniem nie jest brzydka, ma po prostu specyficzną urodę;) inną niż te wszystkie barbie z Hollywoodu

doooomcia

Skoro tak uważa.
p.s.
Widze,że tobie pojecia:'piekno"i "uroda" obce nie jest hehehe;)

użytkownik usunięty
Berith7777

Zgadzam się z koleżanką. Sporo zresztą zależy od makijażu, ogólnej charakteryzacji.

Tutaj chodzi o rysy twarzy,ale oczywiście to całkowicie subiektywna opinia jesli chodzi o "urodę";)
Pozdrawiam.

P.S.
A najciekawsze to,ze ja jestem zwolennikiem ORYGINALNEJ urody;)-no ale w sumie to portal o aktorach,filmach itp. a nie o tym jak kto wygląda,

użytkownik usunięty
doooomcia

Dokładnie. Nigdy nie zrozumiem dlaczego zawsze gdy ktoś odbiega od ogólnego kanonu piękna, to zaraz musi być sklasyfikowany jako brzydki. Lub brzydka. ;] Byłoby nudno na świecie gdyby wszyscy wyglądali tak samo.
Pozdrawiam! ;)

Berith7777

Może nie tyle co brzydka, po prostu jej twarz, przynajmniej mnie, przeraża. Nic tam ze sobą nie gra.

Poznajzenoona0279

jak dla mnie jest ładna jeszcze zależy na jakim zdjęciu

Poznajzenoona0279

O,własnie takie samo mam zdanie-to sa odpowiednie slowa-dzieki;)

Poznajzenoona0279

Jest niekształtna.
Głowa jest za duża w stosunku do reszty. Do tego takie malutkie usteczka...

użytkownik usunięty
Berith7777

Według mnie jest śliczna. Teraz taka uroda jest w cenie (patrz np: Lindsey Wixson). Tu nie chodzi o to, że jest jakaś zajebiście piękna, tylko o to, że taka twarz jest interesująca, niepowtarzalna. Ma coś, że nie można przestać myśleć: 'skąd ta dziewczyna się wzięła?'

Ok.

Horrory potrzebują, także głównych bohaterów.

Berith7777

Jest piękna, niepowtarzalna, a w teledysku Sacrilege pełna sexu!!

Marcin093

Skoro tak uwarzasz.
Pozdiawiam.

użytkownik usunięty
Berith7777

Uważasz.

Faktycznie-bez komentaRZa;)

użytkownik usunięty
Berith7777

Dokładnie, mnie osobiście przeraża, mogłaby spokojnie zagrać w horrorze. Lubię oryginalną urodę, ale to już lekka przesada. ;p

Berith7777

Może piękna to ona nie jest, ale oryginalną i niepowtarzalną urodę to ona ma z pewnością.
Ja osobiście widzę ją w jakiś filmach fantasy, kostiumowych, coś w stylu filmu "Parnassus" ;)

Robaczek_12

Zgadzam się,ale najbardziej to pasuje do autorkich produkcji Rob'a Zombi'ego.

Berith7777

Fakt, nadawałaby się.

Berith7777

no coz mnie też dziwi że światowej klasy modelka jest taka paskudna, z makeupem wyglada zjawiskowo(jak porcelanowa lalka) ale bez jest jak wodoglowie

Berith7777

W tym sęk, że ona wygląda bardziej jak z Europy wschodniej, a nie jak Angielka. Okrągła mordka i pulchne bałtopodobne lica.

Berith7777

Wcale nie jest brzydka. Może jak się ją ucharakteryzuje, ale normalnie wygląda całkiem ładnie.

skalp_el

Skoro tak uważasz.

Berith7777

W wyrazistym makijażu wygląda nieciekawie, zbyt groteskowo. Ale bez makijażu lub w takim lekkim tylko jest całkiem ładna.

Berith7777

Oj to mnie nie widziałes;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones