Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole

Ma dziwnie uformowane usta, jakby nic jej nie cieszylo, i jedno oko jej leci w bok. Z twarzy jest bardzo przecietna.

Usagi_V

A to nie jest modelka? Widzialem ja na Fashion TV. Rozponalem ja na zwiastunie jednym. Czytalem ze to brytyjska modelka, ale teraz modelkii aktorki to praktycznie w showbiznesie to samo, tak jak piosenkarze i aktorzy. Kazdy moze grac, oby byl popularny.

Usagi_V

A ty jesteś doskonały? I z twarzy nie przeciętny? Co za durny post. Wg. mnie ma bardzo interesującą urodę, bo nie przypomina wyglądem, wytapetowanych i zrobiony blond różowych "piękności". Piękno jest względne, dla ciebie może być brzydka a dla innego piękna.

Jaskolka_90

no weź już nic powiedzieć nie można?! opanuj się każdy ma prawo do własnego zdania ;/

Usagi_V

Akurat ta modelka zrobiła karierę dzięki twarzy. Teraz w cenie jest nie tyle piękno, co oryginalnośc.

iacob

dokładnie, ona ma bardzo orginalna urode dziei której może pozyskać wyjątkowe role, wiadomo że nie jest to klasyczna piekność ale to własnie w tej orginalności tkwi jej siła

rozkokoszna

Hehehe, "oryginalna uroda", jak to ładnie brzmi. Richard Kiel, Agata Buzek, Quazimodo... wszyscy jakże "oryginalni" w swej urodzie.

Usagi_V

Ta dziewczyna jest śliczna i bardzo pociągająca, no a buźkę to ma jak porcelanowa laleczka. Ludzie nazywający ją "brzydką", to redtube'owcy.

Fettor

lubię kobiety o tego typu urodzie. i jeszcze mierzy dokładnie tyle co ja, nic dziwnego że została modelką :)

Walker_

a ja gdy na nią patrze to się jej "boję"! ma taką dziwną twarz, że jak na nią patrze to mnie ciary przechodzą, to dlatego, że przypomina mi taką porcelanową lalkę, a ona mnie przerażały i przerażają ... brrrr

ale nogi ma zajebi*cie dłuuuuuuuuuuugie!:D tego jej zadroszczę :P

Carla

moim zdaniem to ona wygląda jak dziecko z podstawówki a wszyscy sie nią zachwycają.Przecież nie ma czym...ale trudno

nicnieznaczaceja

Dla mnie piękne są kobiety, których twarz intryguje, a nawet czasem odrzuca. Poza tym, zależy od gustu.
Z pewnością dłużej zapamiętam twarz tej modelki, niż np.Megan Fox.

Usagi_V

Ale ona nie występuje w konkursie Miss World. O tym czy aktorka jest dobra w swym fachu czy nie, nie decyduje uroda. Np Meryl Streep nie jest najpiękniejsza na świecie moim zdaniem ale aktorką jest fenomenalną.

2prosty

Czy zagranie w czterech filmach czyni z modelkę aktorkę?...

hippieatheart

*modelki, przepraszam za błąd.......

hippieatheart

tak czy inaczej jest biust który trochę pokazała w parnassusie, jest zjawiskowy.;)

JohnnY_33

nie wiem jakie ma wymiary ale wiem jedno - push up czyni cuda ;)

hippieatheart

Nie czyni, lecz np Meryl Streep tez kiedyś grała w czterech filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones