Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole

Jest naprawdę straszna :/. Jutro wybieram się do Kina na Parnassus, więc będę miał okazje się dokładniej przyjrzeć jej ciału :).

Szczepanek

mnie też przeraza;;// okropna jest! w reklamie jakiś kosmetyków tak samo;dd

tuwimekzzaosia

Mnie też ... Jest taka okrągła (?!) i ma wyłupiaste oczy ,przez to wygląda właśnie przerażająco ;P Jednak ciałko ma fajne ;)

PsychicznaSuka

No wczoraj byłem na Parnassus i jakoś nadal uważam, że twarz ma przerażająca. Ale co do ciała masz racje, jest niesamowite! :), no i bardzo dobrze zagrała w tym filmie.

PS.
Jej twarz przypomina mi laleczkę Chucky ;).

Szczepanek

księżyc w pełni

LaraCrofts

Cóż wy mówicie, jej twarz jest niebiańsko piękna. Przypomina mi taką eteryczną i kruchą laleczkę z porcelany. Ale ile ludzi tyle...gustów(?).

Paulinkaaa

Tak, masz rację. Każdy ma swój gust, ale jej twarz, czy tam "uroda" wzbudza spore kontrowersje, a to jest idealne dla Reklamy. :)

Szczepanek

Oczywiście :) Przynajmniej jej uroda jest niebanalna i ciekawa o czym świadczy to, że jej kariera nabiera tempa. Dla mnie bomba ponieważ nie lubię takich "standardowych" kanonów piękna. Fajnie jest to co się wyróżnia, niekoniecznie makijażem czy strojem :)

Paulinkaaa

O no właśnie jak lalka z porcelany :) to samo miałam napisać.

paula_kaprys

haha, lalka z porcelany, ale prawda coś w niej takiego podobnego jest. Ale ona jest śliczna, naprawdę i do tego pasuje jej dosłownie wszystko! Moim zdaniem świetnie jej w stylu retro :))

kinia_91

Massacre, jeśli wy uważacie Lily za przerażającą to co mam powiedzieć na niektóre dziewczyny z wykładów. NIktóre maja włosy pod pachami i często wąsy. Jeśli boicie się jej twarzy to pewnie i ciemność jak i kartofle w mundurkach nie robią na was wrażenia. Muahahahabueheheh

Shaman191

http://tristophe.files.wordpress.com/2009/10/lily-cole.jpg

co to kutfa jest xD nie nie powiem miejscami w paranssusie wyglądała jak dupeczka ligowa, ale ogolnie to jest mniej niż przeciętna z urodą typowa 100% angielka blee

Thomas1987

oł gasz ! straszne zdjęcie ! kurde a już żem pomyślała że jest ładna i bez makijażu xp

imation

Uf... nie spodziewałam się, że taka jest nieładna bez makijażu :o Cóż... Na tym zdjęciu z linka na pewno nie przypomina porcelanowej laleczki :D

joka_2

No dziewczyny... przecież Wy zawsze wyglądacie cudownie, nawet gdy wstajecie rano skacowane. Moim zdaniem i tak jest ładna. Nawet gdy wygląda naturalnie - ma ciekawą urodę i na pewno nie przeszłabym obok niej obojętnie. W przeciwieństwie do 60% Polek.

użytkownik usunięty
Paulinkaaa

Mi też się podoba, widziałem ją w Parnassusie i sama uroda robi wrażenie ;)

Thomas1987

Wygląda jak Stewie z "Family Guy".

Szczepanek

Pyzata buzka i malenkie usteczka. Skojarzenie z laleczka Chucky tez niezle - usmialem sie ;)))

tuwimekzzaosia

No tak... Trzeba sobie jakoś obrzydzić to, czego nigdy się nie będzie miało...

Szczepanek

No fajna laska jest, ale wygląda trochę jak kosmitka...

Szczepanek

Ciało ma ładne:).A twarz..są gusta i guściki.Na pewno ta pani nie jest typową "laleczką",ale ma oryginalna twarz zapadająca w pamięć.Jednak jako aktorka dla mnie wypada kiepsko,lepiej niech zostanie przy pozowaniu do zdjęć i modelingu.

Szczepanek

Mi się strasznie nie podoba !!!

justyna55

Zdaniem męskiej publiczności bardzo ładna dziewczyna i dobrze zapowiadająca sie aktorka, w Parnassusie wręcz idealna do roli nastolatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones