Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole

Jedne z najpiekniejszych jakie mialam okazje widziec u gwiazd. IDEALNIE proste i megadlugie!

kryptonim_zajec

Jak dla mnie zdecydowanie za chude
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2006/09/lilycole_228x640.jpg

kryptonim_zajec

W końcu to modelka.

Laos

http://www.topstars.pl/wp-content/uploads/2009/06/lilly-cole.jpg
To zdjęcia dobrze pokazuje jakie długie ma te nogi :)

Laos

Nie twierdzę że są krótkie - bo są faktycznie bardzo bardzo długie, aż nienaturalnie - jak szczudła; ale powiedzieć że sa idealne to przesada. Są chude.

kryptonim_zajec

mega długie, ale twarz ma okrutną. Ale zawsze można powiedzieć "worek na twarz i za ojczyzne"...jak to mój znajomy mówi.

użytkownik usunięty
Szczepanek

eee tam nie znasz się :p śliczna buźka^-^

Moim zdaniem ma buzię jak niemowlak, nie jak dorosły człowiek. Mi się nie podoba, ale rozumiem że teraz na topie (jesli chodzi o modelki) są nie tyle ładne dziewczyny, co raczej z ... niespotykaną twarzą.

Sighma

Ale dla rownowagi muszę dodać że jedno co ma fantastyczne to włosy. Są cudne.

kryptonim_zajec

Co jest pięknego w nienaturalnie długich nogach, tym bardziej, że reszta odrażająca?

CH3HgCH3

Jej twarz jest bardzo nietypowa, dlatego wzbudza emocje - nie ważne jakie, ale zawsze one są, można się zachwycać lub mówić, że jest odrażająca. Dlatego taka twarz to furtka do kariery.
Jej nogi wcale nie są aż takie strasznie chude, nie przesadzajmy o.O Chyba, ze to ja mam wypaczone podejście.
A że długie - za długie nogi zawsze wyglądają lepiej niż za krótkie.

kryptonim_zajec

Ludzie to jednak zawistni są. Lily jest piękna pod każdym względem. Oczy ma niesamowite. Ciesze się, że stawia pierwsze udane kroki jako aktorka.

akrim

Ale dlaczego zawistni?
Mamy chyba prawo do swoich opinii?
Czy musi sie nam podobać każdy człowiek na świecie, abyśmy uchodzili za nie-zawistnych? :/

Sighma

Owszem, mi też nie podoba się każdy, ale nie wypisuje na forach komentarzy typu 'obleśny/a', 'ale maszkara', ble ble ble. A już najbardziej zdziwił mnie komentarz, że ma twarz dziecka,że dorośli nie powinni tak wyglądać. Rozumiem, że ideałów jest wiele, ale zastanówcie się po co piszecie takie posty? Żeby upuścić złość? Po co dzielić ludzi na ładnych i brzydkich? Każdy ma w sobie coś pięknego, chociażby drobny szczegół.
Warto widzieć w ludziach piękno, świat jest wtedy ładniejszy.

akrim

Przepraszam, że trochę przeinaczyłam wcześniejszy post, napisałam tak jak pamiętałam, nie sprawdziłam wcześniej.

akrim

"Po co dzielić ludzi na ładnych i brzydkich?"

Sama napisałaś że jest piękna, tym samym robiąc "podział".

Nie rozumiem dlaczego przeszkadza Ci to, że ktoś napisze o niej że jest brzydka? Po to mamy gusty, poczucie estetyki, abyśmy mogli wybierać kto wg nas jest atrakcyjny a kto nie.

"Warto widzieć w ludziach piękno, świat jest wtedy ładniejszy. "

Ależ ja widzę piękno, tylko że w... ładnych ludziach. Lily się do nich nie zalicza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones