Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole
dirt16

dziwna uroda.

mrs robinson

Prawda, aczkolwiek ja uważam ją za śliczną.

Evilminded

przyznać muszę, ze z ta jej dziwna uroda jest śliczna ;)

mrs robinson

LALA <3

Hmm_Ciastko

Moim zdaniem ma niesamowitą urodę. Wygląd lalki jest taki... niezwykły. Szkoda że film "Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll" nie doszedł do skutku bo byłaby idealna do tej roli.

dirt16

Z reguły lubie specyficzną, dziwną urodę... Ale nie w tym wypadku. Cole mi się absolutnie nie podoba.

Vaylander

szkoda. jakoś będziemy z tym żyć

ogladamsobiedupe

Nie będziecie. Ta wiedza kosztuje życie.

Vaylander

Jest po prostu brzydka

dirt16

Dokładnie takie samo mam wrażenie. Porcelanowa lalka, ale ciekawa z niej postać.

dirt16

wygląda jak lalka, ale taka porcelanowa nie barbie, nie jest sztuczna tylko delikatna... ma śliczne oczy i piękną alabastrową cerę, pasowały by jej czarne włosy i krwisto czerwone usta o.O

użytkownik usunięty
dodsab

co ty gadasz,widac,ze sie nie znasz ,do jej delikatnego,ale wyrazistego typu urody nie pasuja dodatkowe ostre kontrasty w postaci smolisto czarnych wlosow a fe

użytkownik usunięty
dirt16

wcale nie wyglada sztucznie,sztuczna to jest megan fox albo inna plastikowa lafirynda po 100 operacjach plastycznych Poza tym zabawne jest to,ze z tego,co widze po mtym forum, dziewczynom w wiekszosci podoba sie jej dziwna,oryginalna uroda,a facetow ona wrecz przeraza i odstrecza Taki paradoks,bo ,zazwyczaj jest na odwrot ,bo to baby krytykuja urode aktorki,a faceci sie nad jej wygladem rozplywaja

mi tam się bardzo podoba. Fakt że wygląda trochę "dziwnie ale jak dla mnie jest bardzo śliczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones