Lily-Rose Depp

Lily-Rose Melody Depp

7,0
3 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily-Rose Depp

No ale to córka „genialnego” Deppa i ikony mody Vanessy wiec z miejsca ma zapewnione miejsce w filmach u boku Gwiazd i okładki Vogue’a. Mam wrażenie ze kiedyś córeczki znanych rodziców nie miały tak łatwo. Trzeba było mieć choć odrobine talentu.

foxyloxy

Urodę ma nieszablonową, to prawda. Jednym się może podobać innym nie. Rodzice się jej wyprzeć nie mogą, od razu widać charakterystykę rodziców, oczy Johnnego, rysy Vanessy.
Ale żeby brzydką ją nazwać.....

Co do talentu aktorskiego, to w przeciwieństwie do gwiazd dzieci co od piątego roku życia występują w tv, ta zaczela dopiero w 2014. Ja osobiście ją tylko w 2 filmach widziałam, gdzie grała dobrze. Jest jeszcze młoda, wiec ma czas się pouczyć.

Nie trzeba od razu zazdrościć i ludzi z błotem mieszać bo łatwiejszy start w życiu mieli

foxyloxy

Ładna to jest. Aktorsko jeszcze się rozwinie.

foxyloxy

boli cię to ? powinna się zabić bo jest córką znanych rodziców ? moglaby nie robić nic bo mają tyle siana, a jednak nie siedzi na dupie tylko pracuje i zarabia.

shadow87

i tak byloby lepiej dla swiata

Agniete

Aleś ty tępa... I do tego analfabetka.

Vendeur

no tak ty jestes madry :P nawet nie znasz slowa analfabeta :P

foxyloxy

Wystarczy że tyłek pokazała kilka razy a zaraz okrzyk na ja gwiazdą. Nic specjalnego ta panna

foxyloxy

Czyli nie jestem sama z odczuciami. Nie dam rady obejrzeć żadnego filmu z tą kobietą, jej "nieszablonowa" twarz mnie odrzuca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones