Limahl

Christopher Hamill

4,7
165 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Limahl

Cenie go za piękną piosenkę do filmu "Neverending story" (Niekończąca sie opowieść). Super!!

zdrojek

Mnie też ogromnie się podoba ta piosenka. Limahl śpiewał ją także po francusku, a francuski tytuł jej brzmi: "L'Histoire Sans Fin". Piosenka we francuskiej wersji brzmi równie pięknie, jak w angielskim oryginale.

joanna_kordus

A gdzie można posłuchać tej piosenki po francusku? Szukałam, ale jakoś nie mogłam na nią trafić...

karola502

Ja znalazłam tę piosenkę na stronie wrzuta.pl. Tam można ją znaleźć, starczy w wyszukiwarce Wrzuty wpisać "NeverEnding Story", a pojawią się "wrzucone" wersje tej piosenki, w tym pozycja "Limahl - Never Ending Story (French Version)".

zdrojek

Ja również. W czasach świetności tego filmu kaseta z nagranym utworem przesłuchiwana była niemal bez przerwy :) Piosenka faktycznie piękna - film zresztą również :)

użytkownik usunięty
cOOba

Lubię gościa, natomiast jeśli chodzi o tę piosenkę, to już mi się trochę przejadła. Wiem, że skomponował ją Giorgio Moroder, którego cenię i ubóstwiam, ale uważam, że ma w swoim dorobku lepsze kompozycje od "Neverending story" np. "Together in electric dreams", "Flashdance (What a feeling)", "Shannon's eyes". Pozdrawiam!

użytkownik usunięty

To on skomponował też przebój Irene Cary? Nie wiedziałem, szok. :0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones