Lina Leandersson

8,4
313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lina Leandersson

Wygląda jakby anoreksje miała!!!

A poza tym świetnie zagrała w "Pozwól mi wejść"

Horrror

Mówisz o jej figurze w "Pozwól mi wejść" , czy o jakiejś innej sytuacji ? Tam rzeczywiście była bardzo chuda, bo musiała mieć taką "chłopięcą figurą" (SPOLIER w końcu - była chłopcem :). Ale jak ją widziałam na premierze to już miała normalną figurę. W sam raz.

emmesey

tak, mówię o roli w pozwól mi wejśc. ona tam chłopaka grała???

Horrror

Tak, Eli była wykastrowanym chłopcem, przemienionym potem w wampira.

emmesey

Ale ładnie wyglądała w tym filmie, chciałabym mieć taką figurę jak ona...

emmesey

ja również

Horrror

Przyznam, że nie odebrałam jej sylwetki jako ,,anorektyczną'', lecz po prostu szczupłą; myślę też, że powinniśmy zwrócić uwagę na jej młody wiek.

Lilith_33

Ja jestem w tym samym wieku, gdy ona grała w tym filmie

emmesey

No proszę; ech, kiedy to było;)

emmesey

Czy mam dobre przeczucie, że jesteś równie wielką fanką LTROI jak ja? ;)

Lilith_33

O tak, masz dobre przeczucie :) Już rok temu właśnie na wiosnę (kwiecień), gdy obejrzałam go po raz 1,miałam szał na ten film, potem mi to minęło... a teraz to wróciło - i to ze zdwojoną siłą! I mam nadzieję, że nigdy nie minie...

emmesey

Ja również mam taką nadzieję:) Cieszę się, że doceniłaś piękno tego filmu. Pozdrawiam

Lilith_33

Film był piękny, piękna dziewczyna i nawet fajne zakończenie.
Chociaż powinno być więcej wyjaśnień.

emmesey

Co za brednie wypisujesz. Skąd takie durne informacje?

emmesey

Dokładnie tak. Jestem pełen podziwu dla człowieka, który dał jej rolę, bo trafił idealnie. Lina Leandersson wydaje się wręcz stworzona do roli wykastrowanego chłopca-wampira udającego dziewczynkę :-) Kto czytał książkę, ten wie o co chodzi. Fajnie, że wyrasta na piękną kobietę :-)

yossarian84

Wyglądała jak dziewczynka, więc była dziewczynką. Co za idioci piszą coś innego.
Tą scenę z jakąś lalką czy czymś takim mogli sobie w ogóle darować.
Głupi pomysł, który tylko wprowadza niepotrzebny zamęt i psuje nastrój.

emmesey

Miała normalną sylwetkę, czyli pięknej dziewczynki. Zawsze lepiej szczupła, a zbyt chuda nie była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones