Lina Leandersson

8,4
312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lina Leandersson

Dziś ta utalentowana gwiazda z kraju położonego po drugiej stronie Bałtyku kończy 15 lat. Z tej okazji chciałbym życzyć jej wszystkiego co najlepsze- powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Kolejnych świetnych ról oraz tego, aby sława i praca w filmowym biznesie jej nie pomieszała w głowie i nie zniszczyła tak jak kilku innych dobrych aktorów młodego pokolenia.

Skandal

Happy birthday to You,Lina!
Życzę jej,by dostała wiele fascynujących ról,na jakie zasługuje i dzięki którym znów będzie mogła pokazać,na co ją stać:) W tak młodym wieku stworzyła wybitną kreację aktorską na najwyższym poziomie,bijąc na głowę wiele dorosłych,znanych ,,aktorek''. Jestem pełna podziwu i życzę jej szczęścia,na jakie zasługuje.

Lilith_33

Gdy 27. 09. 1995 roku słodki chłopak świętował swoje jedenaste urodziny rozkoszując się figurką " Motomyszy z Marsa" w rodzinie Irańczyka i Szwedki przyszła na świat dziewczynka, która kilka lat później zachwyci świat swoim aktorskim talentem w obrazie pt: " Pozwól mi wejść". Dzisiaj ponownie chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz żeby nie skończyła Carrie Henn.

Skandal

Przyłączam się, (jak widzę- tradycyjnie z opóźnieniem), do życzeń; mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli znowu podziwiać ją na ekranie, przyznam, że się stęskniłam:)

Skandal

Postawiliście już sobie jej ołtarzyk?

HlTMAN

Raczej nie mamy tego w planach...

Skandal

Bo już pewnie stoi :D

HlTMAN

Jeśli w moim pokoju pojawiłby się jakikolwiek ołtarzyk poświęcony aktorce byłaby to raczej Natalie Portman.

HlTMAN

Jeśli już, to nie ,,ołtarzyk'', lecz ołtarz... A tak serio, chyba znamy lepsze ,,otwieracze'';)

Lilith_33

Wszystkiego najlepszego Lina z okazji Twojego święta: abyśmy w końcu mogli zobaczyć Cię w kolejnej produkcji.

Skandal

Ja również życzę młodziutkiej artystce spełnienia marzeń; Tobie, Skandal, szczęścia, a wszystkim fanom Liny ze mną na czele kolejnych filmów z jej udziałem.

Lilith_33

To już osiemnaście lat od narodzin Liny, w Kraju Trzech Koron to tak samo jak w Polsce czas uzyskania pełnoletności, a my nadal czekamy na kolejne produkcje z jej udziałem.

Lilith_33

Happy Birthday To you, Lina... póki co przynajmniej ona nie ma depresji z powody trzydziestki na karku.

Skandal

Chyba tego nie przeczyta, hehe. Ale trzeba przyznać, że zagrała rewelacyjnie w tym świetnym filmie. Duży talent i niezwykła uroda, mam nadzieję, że będzie zawodową aktorką i zagra w wielu dobrych filmach, a nie w jakichś głupawych komediach dla szwedzkiej młodzieży...

yossarian84

Ha, ha, ha... zdaję sobie sprawę, że dziewczyna raczej nie szuka tematów na swój temat i to na polskojęzycznej stronie, ale na Filmwebie dużo ludzi w dniu urodzin swoich składa im życzenia bez cienia gwarancji, że je przeczytają.

Pozdrawiam!!!

Skandal

"Swoich", czy "ich"?? Aahaa i dlatego Ty też to robisz? Aby mieć swój fejm i być na topie. ;)
Co do Filmweb - to druga największa na świecie baza filmowa, także to, że jest Polską stroną jest przyćmione pod tymże faktem. Więc szansa jest, że aktor lub jego bliski to przeczyta kiedyś. Ale żeby aż tak lizać d*pę?

HlTMAN

dobre :p

Skandal

Po licho te twoje życzenia? One nic dla niej nie znaczą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones