Linda Cardellini

Linda Edna Cardellini

7,5
14 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linda Cardellini

Ostatnio zauważyłam podobieństwo pomiędzy nią, a Ellen Page... Parę lat różnicy jest, ale
jakoś tak mi się kojarzą ze sobą

Angela4b

Też to właśnie zauważyłem oglądając Person of Interest .

MacieKSC7

Już myślałam, że świruję :)

Angela4b

mają bardzo podobny kształt ust ^^ obie świetne.

agade

Tak, tak, obie bardzo dobrze spisują się na ekranie, ale jednak Linda według mnie wygrywa

Angela4b

Nie dostrzegam tego ale nie wykluczone bo to wyjaśniałoby fakt dlaczego obie mi się na równi podobają:-). Razem zagrały w Super i nie zauważyłem między nimi podobieństwa. Najwyraźniej nie są aż takimi "bliźniaczkami" jak Ashley Judd i Katherine Heigl:-)

Angela4b

A jednak postanowiłem przejrzeć zdjęcia wujka Google'a i przyznaje że są podobne:-). Najwyraźniej co innego zobaczyć je w filmie gdzie nie grają w jednym kadrze a co innego zobaczyć zestawienie fotek obu pań:). Co za tym idzie oficjalnie uznaję je za kolejne "niespokrewnione bliźniaczki w różnym wieku" jak Ashley Judd i Katherine Heigl albo Robert Downey Jr, Jeffrey Dean Morgan i Javier Bardem choć to akurat trojaczki :-). Swoją drogą ciekawe czy jest gdzieś lista takich aktorek i aktorów podobnych do siebie??

Limak83

Tak, co do trojaczków też się zgadzam, ale Katherine i Ashley..? hmm... Uwielbiam Kath i jednak nie spokrewniam jej z panią Judd :) Wiesz, w internetach znajdziesz wszystko!

Angela4b

Właśnie oglądam New Girl i też to zauważyłam, aż specjalnie tu weszłam żeby zobaczyć czy nie jestem sama :D Widać nie :P

The_Slayer

Nie jesteś :) Co do New Girl, to Zooey z kolei siostra Katy Perry i Emily Blunt :D (choć tej drugiej trochę może bardziej kuzynka)

Angela4b

Jest podobieństwo.

jan_niezbedny0

A dla mnie znowu niesamowicie podobna do Dany Delany, jak siostry.

Angela4b

Oglądam "Freak and Geeks" z 1999 roku i tam wygląda identycznie jak Page teraz.

tattwa

A mnie się tam kojarzy raczej z Heleną Bonham Carter!:)

Angela4b

Oglądam właśnie "The Founder" i aż musiałam sprawdzić, kto gra żonę Patricka Wilsona, bo Ellen Page wydawała mi się za młoda ;)

Angela4b

A wg mnie jest podobna do Rachel McAdams

ajka74

Mi przypomina Jannette McCurdy ewentualnie w polaczeniu z Jenna Fischer :p

ajka74

Miałem to napisać ewidentnie widzę w niej Rachel McAdams tylko rysy twarzy się trochę różnią ale tak to bardzo podobna.


Angela4b

Geena Davis ;)

Angela4b

W 100% przyznam rację.

Angela4b

Dokladnie w Co wiecie o ....... Bylem pewny ze to ona

Angela4b

Kate Beckinsale

Angela4b

Dopiero dziś dotarło do mnie, że wszędzie gdzie gra Linda, to nie jest Elen xD

Angela4b

No jest podobieństwo spore. A mimo to Linde bym wielbił, a Elen mnie totalnie odpycha zawsze.

Adder

Teraz już Elliot Page

Angela4b

mi zaś przypomina Guy Pearce'a w damskiej wersji ;)(przynajmniej tutaj z głównego zdjęcia, w filmach to już niezbyt)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones