Linda HamiltonI

Linda Carroll Hamilton

8,1
8 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linda Hamilton

Swoją kreacją uratowała ten średni film. Gdyby nie ona, w najnowszym Terminatorze naprawdę nie byłoby nic ciekawego. Dobra robota Linda.

Sony_West

Jestem dokładnie tego samego zdania Panie Kolego. Zgadzam sie z tym. Gdyby nie ona ten film nie miałby żadnego polotu....

DJKochu

Zgadzam się, skradła cały film, pozostałych bohaterek w ogóle nie pamiętam i nawet nie chce.

Sony_West

Uratowała, chociaż ja ostatecznie oceniłem film na 3, bo była to dla mnie marna parodia Terminatora. Ona była najjaśniejszą stroną tego filmu i gdyby napisali konkretny scenariusz z pewnością pokazałaby jeszcze więcej.

Sony_West

Filmu nie uratowała, bo nic tej żenady nie było w stanie uratować, ale ona sama była jak najbardziej ok.

Sony_West

Nie powiedziałbym, nawet w jakimś stopniu dobiła tą żenadę, którą stworzyli. W dwójce sumienie nie pozwala jej dobić Dysona, by w najnowszej części sama zachowywać się jak Terminator. Oczywiście to nie jej wina tylko tych, którzy rozpisali jej postać, ale niesmak pozostał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones