Linda HarrisonI

7,2
633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linda Harrison

Litości. Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że Maryland nie jest dzielnicą Berlina! I jeszcze ten fragment o miss stolicy niemiec... Jestem w szoku : D

Ant0n

Ja też.... :((( Kto to zaakceptował ?????? Losie.....

Ant0n

Profesjonaliści filmwebowi takie akceptacje dają, a jak ktoś daje sprawdzone info to nie można dodać, bo znajdują się setki problemów. Patałachy i tyle. Zwykł soundtrack podany na tacy ciężko im dodać.

Ant0n

Co za ignoranci. Poczytajcie trochę a później się czepiajcie. Berlin JEST dzielnicą Maryland.

Cóż, mogliście chociaż sprawdzić informację zanim zrobiliście z siebie idiotów. Najwidoczniej trzeba mieć do tego IQ ciut większe niż pęczek marchwi.

Ale żeby być fair to trzeba przyznać, że dodający i sprawdzający biografię Lindy są takimi samymi idiotami. Linda została Miss Berlina, ale w stanie Maryland. A nie w stolicy Niemiec! Jestem przerażony głupotą i bezmyślnością moderatorów FW.

Ręce opadają. Lem miał rację...

Bez odbioru...

_illusion_

Przeczytaj uważnie pierwszy wpis. Siedemnaście razy. [*]

Ant0n

Przeczytałem dwadzieścia trzy razy. No i co? "Maryland nie jest dzielnicą Berlina". Łapiesz? Nie chodzi mi o zdanie o miss.

_illusion_

Maryland nie jest dzielnica Berlina, ale Berlin jest dzielnica Maryland.

Ant0n

Może dam się podejść trollom, ale wyjaśnię - Maryland to nie miasto a stan na wschodnim wybrzeżu USA. A Berlin to po prostu miejscowość w tym stanie - odsyłam do Wikipedii, hasło Berlin, MD. Zresztą miast o nazwie Berlin jest masa w USA, zaryzykuję stwierdzenie, że w prawie każdym stanie jakiś by się znalazł. Autor biografii to zwykły ignorant.

_illusion_

Gratulacje, nieźle się zbłaźniłeś. A ja się tylko przyłączę do podważenia autorytetu weryfikatorów - większość to pajace.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones