Lino Facioli

6,6
727 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lino Facioli

ten to dostał rolę :D, 10 letni chłopak ssający cycka :D, ciekawe jak dopuścili go do tego, ostra scena, nie ma co :D

bungee

cycek był sztuczny ;]

bungee

Idealnie gra głupka, aż nie da się go lubić:O

elfka77

A ja się właśnie zastanawiałam czy ten dzieciak aż tak dobrze gra głupka czy po prostu nim jest :-P

Cocaine

Ja też :):) Ma gębę jak gdyby był upośledzony i te jego teksty + klaskanie
_Mamo jestem glodny!!
_Niech mały człowiek poleci!!!!!
Cizys jak to oglądam mam za każdym razem niezłą bekę:D:D

cryingslave

Genialnie zagrał, tak właśnie zachowuje się w książce. Ponadto ma epilepsję kiedy się zdenerwuje.

slasher518

Mały spoiler;)


Świetna kreacja, ciekawe jaki byłby z niego amant bo doradcy Stanissa szykowali dla niego żonę;)

cryingslave

to wlasnie szczegolny owoc nadopiekunczosci i beztroskiego wychowania - cos jak czesc z was :) ksiazkowy przyklad dalece nie odbiega od tego, z czym stycznosc mamy w rzeczywistosci

bungee

Teraz już ta rola się trochę powiększyła i jeszcze w piątej serii będzie można go oglądać. Jest świetny i robi się coraz przystojniejszy, idealnie dobrany do roli!

bungee

Są też takie fanatyczki w życiu realnym co karmią cycem już duże dzieci, nie widząc w tym nic dziwnego ani zdrożnego...

albatron

dla mnie ta scena była jedna z najobrzydliwszych w całym serialu, i to mleko rozmazane na twarzy brrr, az mnie wstrząsa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones