Lisa Kudrow

Lisa Marie Diane Kudrow

8,5
14 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Kudrow

owa aktorka jest sympatyczna, zapawna, ale gra ciągle te samą postac...w różnych filmach ;]
Dlatego nie moge pozwolic aby była tak wysoko w rankingu. Nie przed Pacinem i de Nirem!!

Przepraszam fanów pani Lisy ale daje jej bardzo niską note-1.

Apeluje do wszystkich łączących sie z moją wypowiedzią o wystawienie Lisie Kudrow równie niskiej oceny jak ja.

ps. jesli spadnie nieco, o jakies 50 pozycji, wystawie lepszą ocene

wujoadam

Więc dajesz niską ocenę nie na podstawie tego co naprawdę o niej uważasz ale tylko dla zasady, bo lepsi od niej aktorzy są na niższym miejscu w jakiejś głupiej liście? Kogo obchodzi jakaś lista, za tą listę nawet nie ma żadnej nagordy więc jeśli naprawdę uważasz, że oni są lepsi a pewnie są to to na jakim miejscu znajdują się w jakimś rankingu nie powinno tego zmieniać, a szczególnie nie powinno zmieniać Twojej oceny co do innych, bo takie zachowanie jest na poziomie pięcolatka.

A co do jej gry, oglądałam Przyjaciół z nią i gra tam zwariowaną Phoebe i oglądałam to badziewie jakim jest PS Kocham Cię i za zabawna to ona tam nie była, wiec nie sądze żeby grała ciągle tą samą osobę.

Poza tym skoro uważasz, że Twoje zachowanie jest w porządku to pomyśl tak: może kogoś wkurzyło że Pacino jest przed kimś innym super ważnym, więc stwierdził, że da Lisie tysiące dobrych ocen żeby pokazać mu gdzie jest jego miejsce. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones