Lisa Kudrow

Lisa Marie Diane Kudrow

8,5
14 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Kudrow

Oj jak Lisa się postarzała od czasu Przyjaciół. Ale chociaż umie się zestarzeć z klasą bo nadal jest atrakcyjna mimo tych paru zmarszczek :D Moja ulubiona postać z przyjaciół :)

FringeDivision

Moja najmniej ulubiona postać. Nie przeszkadza mi, ale też nie bawi i nie wiem co widzą w niej jej fani.

goslawa25

Zabawne bo ja to samo myślę o Joey. Na siłę starali się z niego zrobić takiego głupka, że już w końcowych sezonach jest aż irytujący.

FringeDivision

na szczęście dopiero w końcowych

Phoebe jest nudna całe 10 sezonów :D Wg mnie oczywiście, możesz sobie ją lubić :)

ohpeggysue

Moim zdaniem była najzabawniejsza z 3 dziewczyn w serialu a najnudniejsza buła Rachel i Monica ( choć była najładniejsza w serialu).

goslawa25

Jej fani widzą w niej to, że jest przeurocza i poj.ebana. Ty zapewne jesteś całkowicie normalna i niczym się nie wyróżniasz, dlatego nie jesteś w stanie tego pojąć...

yossarian84

Gdybym mogła dałabym ci lajka za to idealne podsumowanie Phoebe :D

yossarian84

dobre :P

goslawa25

Phoebe to przede wszystkim abstrakcyjne poczucie humoru i to jest w niej najbardziej wartościowe, za to ma tylu fanów. To chyba najbardziej oryginalna postać z Przyjaciół. Nie każdy rozumie/lubi takie poczucie humoru w stylu Monty Pythona, czy Eddiego Izaarda, ale ten styl doskonale uzupełnia inne rodzaje humoru- sarkazm Chandlera, czy głupkowatość Joeyego.

FringeDivision

To samo sobie o niej pomyślałam :) a jeśli chodzi o postać w Przyjaciołach, to zawsze miałam mieszane uczucia. Penie o to chodziło twórcom ;)

FringeDivision

Polecam Web Therapy z Lisą, jest doskonała jako Fiona Wallice. :-)

FringeDivision

Fakt, postarzała się, ale nie wygląda na swój wiek. Ona naprawdę ma 50 lat?!

FringeDivision

Moja druga ulubiona zaraz po Rosie i Chandlerze (ten duet wymiata).

FringeDivision

Dzięki Bogu nie poszła w to co poszła Cox ( a była dla mnie najpiękniejsza w "friendsach") i w to w co mam wrażenie że również idzie Aniston czyli BOTOXX . Cox teraz wygląda jak córka jokera ale niestety popadła w botoksowy nałóg i mamy taki a nie inny efekt

FringeDivision

Na pewno najzabawniejsze postać w serialu i mass rację umie starzeć się z godnością porównanie sobie Lise a Cox prawie w tym samym wieku są a Courtney wygląda koszmarnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones