Lisa Kudrow

Lisa Marie Diane Kudrow

8,5
14 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Kudrow

W porównaniu z Courtney i Jennifer wygląda okropnie staro. Ale nie ma się co dziwić, tamte są tak naładowane botoksem i innymi świnstwami, że aż trzeszczy:D

orianne

I za to ją lubię! Można przynajmniej odczytać emocje z jej twarzy.

ola_kryzik

Co prawda to prawda. Super, że w dobie botoksu jest jedną z nielicznych, która po niego nie sięga. Ale dla mnie zawsze i tak będzie młodą, zwariowaną Phoebe:)

orianne

"Ale dla mnie zawsze i tak będzie młodą, zwariowaną Phoebe:)" - mam to samo! ;)

orianne

pragnę przypomnieć że Lisa jest starsza od Jen i Courteney :))
Uwielbiam ją .. szczególnie jej śmiech ;D

orianne

Courtney i Jenifer napewno cos tam sobie poprawiali , jednakze u specjalisty z prawdziwiego zdarzenie bo wygladaja bosko jak na 48 lat Courtney oraz 43 jen

użytkownik usunięty
orianne

Aniston i Fox są młodsze to raz, a po za tym to zależy od genów i trybu życia, nie trzeba od razu zwalać wszystkiego na botoks...

Jaaaasne, Courtney nie jest wypełniona botoksem? teraz chyba wygląda lepiej niż miała 20 lat. Nie gadaj głupot, że to zdrowy tryb życia i geny. Ma 50 lat i ani jednej zmarszczkki...

użytkownik usunięty
orianne

głupoty to ty gadasz, moja droga. Tak, wyobraź sobie ze wieele zależy od genów i trybu życia. Mówiłam tak ogólnie, nie masz co się tak rzucać dziewczynko. Wy wszystkie tylko wiecznie na botoks zwalacie, jakbyście nie mogły zrozumieć tego, ze są kobiety które potrafią o siebie zadbać i bez tego. Courtney wiadomo, ze lubi sobie coś wstrzyknąć, nie mówiłam,ze nie, ale Jennifer?? Gdzie ty masz u niej zmarszczki?

jennifer bądź co bądz wygląda bardzo dobrze, sama przyznała się do korekcji nosa, kto wie co jeszcze sobie zoperowała, patrząc na jej zdjęcia z młodości trudno uwierzyć, że korygowała sobie tylko nos. Zresztą do botoksu też się przyznała:) O Courtney nawet nie ma co pisać. Nie twierdzę, że zdrowy tryb życia i geny nie są przyczyną tego że Jen wygląda tak dobrze jak wygląda ale chyba tylko dziecko uwierzy, że w naszych czasach w showbiznesie nie zażywa żadnych 'ulepszaczy'.

orianne

jak dla mnie to w przyjaciołach najładniej wyglądała courtney.

maciekb80

Dla mnie wszystkie dobrze wyglądały, choć nie ukrywam że Jen najbardziej mi się podobała:)

orianne

okropnie staro???????????/ słuchaj ona ma 50 lat jak na ten wiek to ona wygląda lux

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones