Lisa Kudrow

Lisa Marie Diane Kudrow

8,5
14 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Kudrow

Pod koniec 2008 roku Lisa Kudrow, gwiazda "Przyjaciół", odwiedziła Polskę. Nie zrobiła tego w celach turystycznych, ale na potrzeby nowego programu, którego jest producentką, ale jednocześnie i bohaterką jednego z odcinków.

Szczegóły tej historii pod linkiem http://showtv.pl/news_item_2669.htm

salmaatache

na oficjalnej stronie tego programu pisze że Lisa odwiedziła Białoruś a o Polsce nie ma mowy, czyżby znów olali Polske? A może Polska nie jest znana w stanach, bardziej Białoruś?? Nie no masakra..

Szmminka

Odcinek zostanie wyemitowany w USA 19 marca i Lisa była w Polsce i tutaj ma krewnych. Była również na Białorusi, bo stamtąd pochodziła jej prababka.

Silva

Białoruś jest w tej historii trochę bardziej istotna, ale Polska też stanowi znaczącą część.

Szmminka

Byli i odwiedzili swoją rodzine w Gdyni w programie jest o tym

salmaatache

Lisa Kudrow ma korzenie żydowskie, a nie polskie.

radek98_14

Odcinek tego programu ("Sekrety Rodzinne Gwiazd") z Lisą Kudrow był niedawno emitowany w Polsce na programie FoxLife. Lisa była na Białorusi na grobie swych przodków (w tym prababci) a następnie w poszukiwaniu kuzyna poleciała do Polski do Gdyni, gdzie odnalazła swoją rodzinę. Jej kuzyn nazywa się Bolesław Barudin.

pablo1993

z Gdyni :) WOW :))

Grisham2

tak z Gdyni ale ten Pan zmarł w 2012 to była dośc ciekawa postać https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/5078

jarek_mroz_gdynia

Rzymiañski ubek w mieście z morza i marzeń. Jest ich więcej, pozakładali w Gdyni wielopokoleniowe rodziny.

salmaatache

czy ktoś wie czy bedzie nadawany w polsce 2 sezon tego programu bo wiem że w USA juz był.

salmaatache

Szukałem w sieci- chciałem obejrzeć ten odcinek, ale nie ma ;-(. Widziałem tylko fragmenty jak się wita z Bolesławem w Gdyni i jak jest na Białorusi. Przypadkiem dowiedziałem się, że Bolesław zmarł w październiku 2012 r. Ciekawa historia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones