Lisa Kudrow

Lisa Marie Diane Kudrow

8,5
14 153 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Kudrow

najlepsza aktorka drugoplanowa przeciez cała szóstka grała tam pierwszoplanowe role na ten przykład przykład Aniston dostała w kategorii najlepsza aktorka w seriali a nie najlepsza aktorka drugoplanowa.

maciekb80

Może dostała nagrodę za rolę Ursuli.

maciekb80

To nie tak. Pierwszoplanowe postacie to Reachel i Ross, a jednym z głównych wątków serialu są perypetie miłosne tej dwójki, dlatego też Lisa dostała nagrodę w kategorii aktorka drugoplanowa ;)

TheDawid1994

a gdzie to jest powiedziane.

maciekb80

Nigdzie, po prostu taka selekcja. W żadnej produkcji (a przynajmniej ja takiej nie znam) nie ma aż sześciu postaci pierwszoplanowych. Nie wiem czym to jest podyktowane.

TheDawid1994

no wiesz cięzko jest mi posegregować ów bohaterów na bohaterów pierwszego czy drugiego planu.Bo wszyscy tak właściwie spędzili równa cześc na planie serialu.

TheDawid1994

Mylisz sie. Aniston rowniez dostala nagrode w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa, wiec Twoja teoria legla w gruzach.
Pozdrawiam.

P1a2n3

pomylka nominacje :)

maciekb80

może dlatego, że nie ma tu aktorów pierwszoplanowych skoro jest ich aż tylu? na pierwszym planie jest cała grupa, a nie pojedyncze postacie, wiec każdy aktor oddzielnie jest drugoplanowy... tak ja to rozumiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones