Lisa Kudrow

Lisa Marie Diane Kudrow

8,5
14 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Kudrow

Jest świetna. Jej talent robienia z siebie idiotki został bardzo dobrze wykorzystany we Friends'ach :)) Pomimo ze jestem dizewczyną, uważam ze jest ładna :D

Donka

tak....nikogo innego sobie nie wyobrażam w roli jaką gra w przyjacielach.Bardzo dobrze udaje głupią i nigdy
nic nie wiedzącą dziewczyne xD

użytkownik usunięty
Donka

Nom.. Ona jest świetna.. To pod jej wpływem zaczęłam oglądać ''Przyjaciół''.. Dodaje totalnego humoru całemu filmowi, i nieźle udaje blondynke (tak to można nazwać..xD). I ogólnie ten jej styl, to że jest hippiską, ma słabość do ..hmm dziwnych rzeczy xD.. no i to że filmie gra na gitarze, lubi szczury, jest pokręcona, szalona, i.. zajebista! Ciekawe czy prywatnie też taka jest.. xD? Pozdrawiam

użytkownik usunięty

Jako nastolatka co tydzień kopiowałam na karteczce strój Phoebe z nowego odcinka. A potem rozpoczynała się szaleńcza wyprawa po sklepach...
To ze względu na Phoebe przekułam sobie uszy :P
Dziś ine jestem już nienormalna jak wtedy*, ale wciąż zdarza mi się zanucić "Smelly Cat"...




_____________________________
*jestem nienormalna inaczej niż wtedy:)

Donka

Również uważam, że jest ładna, pomimo że jestem dziewczyną. Bez żadnych podtekstów, po prostu stwierdzam fakt. Tylko jej włosy w serialu mi się nie podobają. Moim zdaniem bardziej pasują do niej te falowane, które miała podczas kręcenia czołówki.
No ale już za późno, odcinki zostały nakręcone, było minęło :)
Pozdrawiam

alexzandra13

wg mnie Phoebe nie byla idiotka, ona byla zwariowana, zakrecona, inna niz wszyscy, miala swoj wlasny swiat,nie byla glupia- byla indywidulistka.
glupi to byl Joey:)

użytkownik usunięty
mliso

Był głupkowaty ;)


A co do Phoebe - ostatnio podczas koncertu z cyklu "Rock a Little, Feed a Lot" Lisa po latach znów zagrała "Śmierdzącego kota" :)

Donka

Ona nie była głupia. To, że człowiek czasem czegoś nie wie, nie znaczy ze jest głupi (gdyby tak było wy mielibyście IQ poniżej zera, albo każdego wesołego człowieka z nietypowymi zainteresowaniami lub poczuciem humoru uważalibyście za kretyna)
a od blondynek niech się taka jedna 'intelektualistka' odwali...

Donka

Wszystko ok, ale "pomimo, że jestem dziewczyną"??? A co to, dziewczyny są ślepe? Albo nie potrafią dostrzec piękna? Waż słowa dziewczyno, faceci potem właśnie z takich słów szyją swoje poglądy typu "najlepsi malarze na świecie to mężczyźni" i cała nasza walka idzie w...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones