Lisa Vicari

7,5
1 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Vicari

W Wywiadach pokazała że j. Angielski zna bardzo dobrze. Kariera w niemczech stoi przed nią ogromnym otworem ale DARK było takim fenomenem że na bank i Hollywood zwróciło swój wzrok w jej stronę. Ale pytanie czy coś z tego będzie. Życzę jej jak najlepiej i mam nadzieję że chociaż jeśli nie wielki ekran to do jakiegoś serialu Amerykańskiego się załapie Szansa taka stoi przed całą młodą obsadą z DARK bo wszyscy znają perfect Angielski i popisali się nieźle swoimi zdolnościami aktorskimi szczególnie aktor od Jonasa. Pytanie tylko czy ją wykorzystają. Musieli by się wyrwać ze swojej strefy komfortu i ról podsuwanych im pod nos w niemieckich produkcjach - pojechać samemu na casting jakiejś wielkiej produkcji a tam to już może być droga z górki jak zaprezentują swoję "C/V" - ale prawda jest taka że większości się nie chce. Znacznie łatwiej pozostać gwiazdą w rodzimym kraju.

mordarg

Co z tego skoro jej rola w "Dark" jest mecząca, szczególnie w 3 sezonie, miałem tej aktorki i jej postaci naprawdę dość. Zdecydowanie za dużo było tej postaci w tym serialu, nie wiem czy jakby była inna aktorka czy bardziej bym polubił serialową Marthe, ale mam Lisy Vicari po tym serialu straszny uraz i nie mam ochoty jej oglądać na ekranie.

mordarg

Angielski zna wielu Niemców, nie tylko młodzi aktorzy. Posłuchaj jak na wywiadach rozmawiały panie grające matki Jonasa i Marty. To u nich norma. Tam się uczą języka, nie jak u nas, gdzie uczą się robić ćwiczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones