Liya Kebede

7,8
2 248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liya Kebede

.. że można być tak niewyobrażalnie pięknym.

al_azif

Zgadzam się z Tobą.. też tego nie rozumiem. Liya jest według mnie
najpiękniejszą kobietą na świecie, i mówię to z czystym sercem.. Nie wiem
dlaczego nie jest o niej głośno jako modelce. Przecież jest o wiele
ładniejsza od Adriany Limy, Anji Rubik...

k4lolin4

też tak uważam...

k4lolin4

Od Anji ?! Nie żartuj ! Nawet nie ma porównania !

justyna55

takich jak anja są miliony, ma ona pospolitą urodę modelki. Takich modelek jak Liya nie ma, jest jedyna w swoim rodzaju i oryginalna, a przez to nieziemsko piękna.

k4lolin4

a moim zdaniem tak samo jak podobnych do Anji (typowa uroda modelki, co mi osobiście się zbytnio nie podoba) jest mnóstwo, tak samo do tej pani (którą tak btw uważam za piękną) jest masa. No weźmy chociażby Whitney Houston. Na niektórych zdjęciach jak siostry. A takich jest dużo więcej. Co nie zmienia oczywiście faktu, że Liya jest piękna.

googaify

jej kości policzkowe mmm .. a nogi ! jest cudowna !

justyna55

oczywiście :P Anja moze i ma ciekawą twarz, ale podobnych jest mnóstwo.... do tego ma anoreksję :/

k4lolin4

Lima też jest piękna, Anja moim zdaniem należy do grona brzydszych modelek, nie ta liga żeby porównywać ja z Liyą :)

k4lolin4

Ania R. ma wg mnie ciekawą osobowość, ale tak z twarzy to niezły potworek ;)

k4lolin4

Anja jest raczej potworna.

al_azif

też nie mogę tego ogarnąć :)

malva

Dokładnie,jest po prostu nieziemska,zmysłowe oczy,śliczne rysy twarzy,nawet mi nie przeszkadza to,że jest tak chuda ;)

SmallCrime

Zgadzam się z Wami,jest najpiękniejszą moedlką i dziewczyną jaką w życiu widziałam.

al_azif

fakt, jest szalenie piękna

użytkownik usunięty
ciastekzdzemem

Masakra! Obejrzałam właśnie film i ciągle myśle jaka ona jest piękna choć do tej pory myślałam, że czarnoskóra kobieta nie może wydać mi się nic poza "ładną".

al_azif

Nigdy nie widziałem piękniejszej Kobiety. Film oglądałem już jakiś czas temu, ale Jej uroda zapada w pamięci na zawsze.

al_azif

Zgadzam się jest piękna, nawet piękniejsza od prawdziwej Warris, którą zagrała w Kwiecie Pustyni.

kathrina357

Wszystko prawda, tylko myślałam, że ona ma więcej niż tylko 178 cm wzrostu. Wydawało mi się, że więcej. Cóż, magia kina ;)

al_azif

Wyjątkowa... nie mam w swoim słowniku wyrażenia żeby Ją opisać.... umieram z zazdrości...

al_azif

Dokładnie. Ona jest przepiękna............

al_azif

nie ma słowa który wyrażałby jej piękność!
przecudna !!!!!!

al_azif

Może z tą najpiękniejszą Kobietą na świecie to bym się tak nie rozpędzał aż,ponieważ są różne typy urody z każdego kontynentu inny.Na pewno jest jedną z trzech najładniejszych Afrykanek to się zgadza......

al_azif

Zgadzam się.... to skandal, żeby być tak piękną.... mogłaby swoją urodą obdzielić paręnaście kobiet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones