Logan HendersonII

Logan Philip Henderson

8,0
244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Henderson

Z całej 4 BTR (moim zdaniem) Logan jest najsłodszy. Robi zajefajne miny i w oryginale ma taki uroczy głos.
Chciałabym zobaczyć go w innej roli, bardziej poważnej, ale w BTR jest uroczy.

taka13

Zgadzam się, Logan jest ekstra. Jestem ciekawa czy dałby sobie radę w jakimś cięższym filmie. Jednak z jego twarzą, nawet jakby źle grał i tak oglądałabym go z przyjemnością.

olusia94_94

Miło się patrzy równie miło się słucha.

użytkownik usunięty
taka13

macie rację. on ma śliczny głos i ogólnie jest bardzo ładny. ;)

tez sadze, ze Logan ma swietny glos no i tez swietnie wyglada :D chociaz czasami wyglada tak, jakby mial krzywe zeby xD ale to nic...i tak jest przystojny :)

taka13

zgadzam sie z tobą całkowicie :) też bym chciała zobaczyć go w jakiejś poważnej roli,to byłoby ciekawe.uwielbiam go,jest najlepszy z całej czwórki i baardzo w moim typie ;D śliczny jest <3

taka13

A mnie najbardziej dziwi to, że w serialu często przebiera sie za dziewczyne :P Ale ma najfajniejszy głos z BTR, najprzystojniejszy to James (Moje zdanie) Wogóle fajny serial

użytkownik usunięty
nol1324

no on jest taki słodki chcieła bym zobaczyć BTR a zwłaszcza jego na żywo żeby tak przyjechani do polski!!!!!!

Można pomażyć.

do polski mogli by przyjechać ale mało to realne chociaż logan ma polskie korzenie

nol1324

Jak dla mnie James jest na 2 miejscu. Mam takie wrażenie, że on jest specjalnie na takiego robiony i chyba to prawda.
Oczywiście pierwszy jest Logan:)

taka13

Jest najprzystojniejszy z calej czworki i przykre jest to, ze robia z niego takiego kujona. A co do min, to nawet dzisiaj ogladajac btr pomyslalam sobie, ze beznadziejnie gra kiedy krzyczy. Irytuje mnie ta mina. Ale gosc jest slodki. I spiewa tez fajnie. :) jak dla mnie pod wzgledem urody w btr jest tak: Logan<Kendall<James<Carlos.

taka13

Zgadam się w 100%. Loguś jest najprzystojniejszy, najfajniejszy. Niestety wszyscy wiedzą, że jest flirciarzem, ale jeśli znajdzie już dziewczyne jest jej wierny <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones