Logan MillerI

6,9
3 165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Miller

Myślałam, że jak skończy się "Ja w kapieli" to słuch po nim zaginie, bo wiele gwiazdek Disney'a ta
kończy. Przyznam, że troszkę niepokoiłam się o jego karierę bo chłopak należy do jednych z
bardziej utalentowanych aktorów Disney'a (byłych czy obecnych). Byłam ciekawa jak sobie radzi
więc weszłam na imdb i proszę... Miłe zaskoczenie. Jego filmografia nieco się rozrosła od udziału
w serialu Disney'a. Z tego co widzę na ten rok zaplanowana jest premiera co najmniej 3 filmów z
jego udziałem. Nie mam pojęcia na ile jego role są istotne, ale dobrze chociaż że chłopak nie
próżnował przez ten czas i nie rzucił aktorstwa, bo radził sobie całkiem nieźle :)

Lola140392

...zwłaszcza, że nie ma super warunków zewnętrznych (nie jest uderzająco ładny i jest jak na amerykańskiego aktora bardzo niski). Ale przyciąga uwagę, ma w sobie to coś, i jest utalentowany. Zawsze też może grać na gitarze w zespole ;)

Awdar

Jest utalentowany, a zwłaszcza muzycznie. Ja chetnie obejrzę z nim jakiś lepszy, nowy film. Czekam tylko na premierę, bo lubię chłopaka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones