Lorelei Linklater

Lorelei Grace Linklater

6,4
1 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lorelei Linklater

Ma twarz meksykańskiego ślimaka. W dodatku drętwą... Okropna aktorka i do tego brzydka

Marycha80

myślałam, że w filmie uroda jest na drugim miejscu, a aktorstwo na pierwszym, a tak poza tym ,jesli Ty jesteś na tym zdjeciu, to jestes do niej bardzo podobna fizycznie.

supermarioktos

dobre :)

Marycha80

Amerykańskiego ślimaka, jeśli już. Z Meksykiem ma tyle wspólnego, że się tam urodziła i zapewne ma z tego powodu meksykańskie obywatelstwo, natomiast z pochodzenia jest 100% Amerykanką (podobnie, jak 100% Wietnamką lub Wietnamczykiem będzie dziecko dwojga Wietnamczyków urodzone w Polsce).

Bociek_O_le

Ona ma meksykańską urodę prawdopodobnie po ojcu bo matka to ma całkiem inny typ urody. W filmie "Boyhood" w ogóle nie była dopasowana do swoich filmowych rodziców bo ma właśnie taką meksykańską urodę. W filmie tym gdy była dzieckiem przypominała taką dziewczęcą wersję Michelle Rodriguez.

Marycha80

A według mnie jest urocza a role w Boyhood zagrała bardzo naturalnie :)

Marycha80

no nie za bardzo urodziwa i jako aktorka tez srednia

Marycha80

Naprawdę? Mi się jej uroda bardzo podoba :) Co do jej aktorstwa to nie szczególnie się popisała.

Marycha80

Tak, uroda to najwazniejszy wyznacznik talentu aktorskiego. A poza wszystkim nikogo nie obchodzi Twoja opinia, więc zachowaj ją dla siebie.

Marycha80

jestes strasznie plytka, w filmach nie chodzi o to,zeby wszyscy wygladali jak wyjeci z czasopisma modowego, szkoda,ze tego nie rozumiesz :)

Marycha80

Moim zdaniem ładna jest i to bardzo ! I w boyhood zagrała też dobrze !

Marycha80

Podobna do Carlesa Puyola z Barcy.

Til

Hahaha, ciekawe czy rzuty wolne jej wychodzą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones