Lou Ferrigno

Louis Jude Ferrigno

7,1
439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lou Ferrigno

czytałem gdzieś ile chłopak łykał omki, w każdym razie takiej muskulatury nie zbuduje się naturalnie, no chyba że przez zajebiście długi okres czasu rzędu 13 - 20 lat, w każdym razie kulturystyka = koks, tak było, jest i będzie...

kronozaur

prawie wszyscy którzy nigdy nie "spróbowali" kulturystyki tak mówią, że bez koksu nie da się zbudować ciała...

BBR

BBR , być może bez saa można zbudować sporo dobrego mięcha (pod warunkiem oczywiście , że będzie się posiadało odpowiednią diete i trening) , ale nie powiesz mi , że bez chemii można dojść do takiej twardości mięśnia i niskiego bf jakim mogą pochwalić sie kulturyści .

kronozaur

Czegoś chyba nie doczytałeś ... raczej mało prawdopodobne aby kulturysta bawił sie omnadrenem , który powoduje gromadzenie się wody w organizmie . Zauważ , że kulturysta musi mieć sylwetkę niemal , że idealną , a nie wyglądać jak zalany tłuszczem buc . Poza tym , wątpię żeby ją łykał - omnadren jest w formie zastrzyków domięśniowych .

Co do stwierdzenia "kulturystyka = koks" to ameryki nie odkryłeś ...

LordSerious

Przecież to normalne, że kulturyści typu Ronnie Coleman lub Cutler nie zbudowali swoich mięśni bez koksu, co innego kulturystyka klasyczna, kturej osobiście jestem wielkim zwolennikiem!

LordSerious

Omnadren to mix 4 estrów testosteronu. To czy powoduje retencję wody czy nie zależy od innych środków jak i diety. Poza tym który kulturysta przejmuje się retencją wody poza sezonem? Przecież oni do zawodów gubią po 20-30 kg

kronozaur

Przede wszystkim to żaden z zawodowych kulturystów nie twierdzi że nie używał nigdy dopingu bo skazałoby go to na śmieszność, więc nie widzę potrzeby wytykania im tego. A te 13-20 lat które napisałeś to skąd wziąłeś? Taki ekspert z ciebie że wiesz że akurat tyle trzeba na zbudowanie takiej masy mięśniowej?

kronozaur

co rok do przodu, tym 'lepiej' zbudowani są kulturyści, od atletycznych i dobrze wyglądających sylwetek z lat 70 po górę mięcha w czasach dzisiejszych.

kronozaur

To jesteś odkrywczy. NIe ma kulturystyki bez sterydów. Ktoś kto nie ma predyspozycji, może latami ćwiczyć a i tak bedzie chudy. Oczywiście,poprawia sie siła,sylwetka i wymiary ale do pewnego momentu.

kronozaur

jego watroba , jego nerki ,jego zycie ....lepsze to niz siedzenie przed komputerem lub w barze

romano1999

ja robie mase przed komputerem...

skorn

a pewnie ze mozna nakupowac gainerow kilkanascie kg i sie pasc jak swiniak

romano1999

Hah, zacny komentarz tego zjawiska XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones