Louis Garrel

7,5
4 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis Garrel

szkoda że tak mało osób interesuje się tym młodym aktorem. Jeden tylko film z jego udziałem był w kinach w Polsce (The Dreamers) Strasznie chciałbym zobaczyć "This is my body" Ma mere już widziałem i podtrzymuje moją opinie o znakomitości tego aktora :)

The_Gentle_Barbarian

Mi poki co udalo sie zobaczyc tez tylko 'marzycieli" i "ma mere", ale nie jestem w stanie ocenic tego ostatniego, bo ogladalam go "na upartego" bez napisow, a zupelnie nie znam francuskiego -) czy ktos z wpadajacych czasem na te stronke ma moze jakims cudem te napisy? bardzo mi na nich zalezy... rowniez chcialabym zobaczyc inne filmy z udzialem louisa.

joanna302

nie mam do nich napisów, ale polecam NapiProjekt. Naprawdę super sprawa ten program :)

The_Gentle_Barbarian

Masz racje... swietny aktor... polecam film Zwyczajni kochankowie

Satu

PS: a co do młodych aktorów to skoro jesteśmy w klimatach francuskich to ja najbardziej uwielbiam Sylvain`a Jacques`a... a film z nim "Ci którzy mnie kochają wsiądą do pociągu" to po prostu majstersztyk

The_Gentle_Barbarian

Poza tym, że jest świetnym aktorem ma też całkiem przyjemny głos. Polecam "Les Chansons d'amour" - Piękna muzyka i cudowny klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones