Lucas BlackII

Lucas York Black

7,1
4 945 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucas Black

Bardzo przekonująco zagrał niedorozwiniętego w 'Legionie"

użytkownik usunięty
CypherR

To chyba jestes laikiem i nie masz pojecia o kinie skoro dla ciebie taki marny aktorzyna jest niezłym aktorem. Ale jesli ktos ogląda filmy typu "Legion" to ja rozumiem fascynacje.Brak słów i żal.

Może się nie znam,ale ów aktor o ile się nie mylę w legionie nie grał niedorozwiniętego,tylko wyjątkowo tępo odgrywał głównego bohatera,prawie całkiem bohaterskiego. Sprzeczność ta może świadczyć o użyciu przez użytkownika CypherR czegoś,co potocznie zwiemy ironią, lecz gdy ktoś jej nie wychwytuje, zdarza mu się popełnić nietakt, ale co zrobić, zdarza się.

Za to jak ktoś zamiast popełnić nietakt wrzuca ludziom których nie rozumie, wymądrzając się przy tym, wychodzi nie totalnego kretyna i laika, ale co zrobić, zdarza się.

Jednego jednak nie rozumiem... Skoro "brak słów", to skąd się wzięły te w Twoim poście? Czyżby pomimo braku słów, mordka dalej nie chciała Ci się zamknąć, rzucając jakieś kretyńskie uwagi? No ale co zrobić, zdarza się.

Teraz czas na jakąś puente... Może by użyć coś oklepanego? Może np.
Brak słów i żal.

michal2600

True story, bro. Re5pect.

CypherR

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

CypherR

W DEEPWATER też gra niedorozwoja :D A tak na serio to aktor naprawdę słaby, strasznie sztywno gra i ma taki tępy wyraz twarzy :p

T_M_K

,,ma taki tępy wyraz twarzy :p"
z ust mi to wyjąłeś
,,przekonująco zagrał niedorozwiniętego w 'Legionie"" - święte słowa :D
michal2600 10/10 za post !!!

T_M_K

tepy wyraz...a jak w twoim lusterku?????fajnie sie komentuje innych,co?????????

iwa63

Spójrz na mój avatar, nie widzisz piękna? :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones