Lucas Hedges

7,5
12 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucas Hedges
basiak102

Nie wiem na podstawie czego wysnułaś takie wnioski... ale nie pozostaje mi nic innego, jak się z Tobą zgodzić! ;) Właśnie obejrzałem "The Zero Theorem" Gilliama, i Hedges był znakomity. Kradł Waltzowi sceny! Biorę go pod lupę i bacznie będę obserwował jego dalsze poczynania.

globus

Wysnułam takie wnioski na podstawie... Zero Theorem:) czyli trzymamy kciuki:D

globus

Mikroskopijna rola w Grand Budapest Hotel! Ale, jeśli się zastanowić, tam nawet giganci mieli mikroskopijne role, więc jest dobrze:)

basiak102

Haha! Ja również właśnie dziś obejrzałem "Grand Budapest Hotel".. ;) Rola faktycznie mikroskopijna, tak że nie znając Hedgesa z "The Zero Theorem", to bym nawet go nie zauważył. Pozostaje czekać na coś dłuższego... ;)

basiak102

Uprzedziłaś mnie :)

chemas

:)

basiak102

Gratuluję, wykrakałaś. :P

Savio_Dan

Właśnie wyczekuję Manchester by the Sea :)

basiak102

Jestem świeżo po pokazie przedpremierowym "Manchester..." , ten chłopak to brylant! Gratuluję, masz niezłe oko:-)

agnieshca81

Yay! :D

basiak102

Prorok jaki czy co? :D

lew890

:D przedwczoraj obejrzałam Manchester by the Sea i czuję coś na kształt rodzicielskiej dumy ;)

basiak102

To pewnie zauważyłaś, że w Manchester by the Sea pojawia się jeszcze jedna osoba z Kochanków z księżyca. Najpierw Kara pojawiła się wraz z Jaredem w Patersonie, teraz z Lucasem w Manchester... Miło wiedzieć, że latka lecą, a ta ekipa wciąż trzyma się razem :)

lew890

I miło, że grają w takich świetnych filmach :D

basiak102

Kurde. Skąd wiedziałaś ? :P

Other23

I to cztery lata temu... No, pozazdrościć :D

PS. Kto zaskoczy nas nominacją za następne cztery lata?

Other23

Był za dobry u Gilliama, żeby przepaść ;)

basiak102

Do tego kolejnego faworyta do Oscara należy zaliczyć - Trzy billboardy na Ebbing Missouri. Twoje słowa są prorocze.

Nethvoy

Zagrał też super w Lady Bird :D

basiak102

otóż to, akurat tego filmu nie miałem przyjemności obejrzeć... jeszcze.

Nethvoy

No nie podniecajcie się tak... zwróćcie uwagę, że on w tych wszytskich filmach gra mniej-więcej tak samo. Oczywiście poprawnie, ale to jest jak na razie podobna rola lekko nieśmiałego, zagubionego nastolatka. Ja go widzialam w czterech filmach, dwóch w ciagu ostatniego tygodnia i nawet go za bardzo nie zapamiętałam. Co innego np. Thimothee Chalamet (wystąpili razem w Ladybird), od razu widziałam, że już go skądś znam ( z Call me by your name).

alicjadsd

Znając akademie to pewnie jeszcze dostanie oscara :)

alicjadsd

Co oni się tak go czepili że go wszędzie pełno tak jakby nie było innych zdolnych młodych aktorów, przez to że jest rudy? :D

kokon303

Ma bardzo charakterystyczny wygląd. Widzisz go po raz pierwszy i już wiesz, jaki będzie miał charakter. A że na dodatek gra te swoje role naturalnie i po prostu dobrze, to nic dziwnego, że reżyserzy biorą go, gdzie popadnie.

Oby tylko wiedział, w którym momencie zmienić repertuar i pokazać się z innej strony, w przeciwnym wypadku trafi do jednej szuflady.

Shooty

"Widzisz go po raz pierwszy i już wiesz, jaki będzie miał charakter"-że jak? Co to za głupota?

whitestripes_333

Jeżeli nie rozumiesz, co miałem na myśli, to nawet po dodatkowym wyjaśnieniu nie byłbyś w stanie tego pojąć.

Shooty

No jeśli jak powyżej twierdzisz że po wyglądzie jesteś w stanie określić charakter-czy to samego aktora czy postaci przez niego granej - to mogę pogratulować supermocy :) Mam tylko nadzieję że wobec zwykłych ludzi jej nie stosujesz, wobec kobiet na randkach szczególnie.

basiak102

Jeśli już to napisałas. Ale nie byłbym przekonany że pierwsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones