Lucas Jade Zumann

8,6
4 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucas Jade Zumann
mysleze

Potwierdzam

mysleze

Zgadzam się. Jako Gilbert jest świetny. Casting do serialu na Anię, Dianę, i Gilberta i innych jest niesamowity. Nie sądziłam, że ktoś jest w stanie pokonać Jonathana Crombie w tej roli z już kultowego juz filmu z 1985 roku, a jednak, serialowy Gilbert ma to "coś" i ma niesamowitą powagę w sobie.

użytkownik usunięty
ignis_2

Ja również nigdy bym nie przypuszczała, że ktokolwiek inny będzie w stanie zagrać Gilberta tak fenomenalnie, jak zrobił to Jonathan Crombie. A jednak... Lucas właśnie ma to "coś" w sobie, co dostrzegałam także u Jonathana. Jednocześnie ma tak przenikliwe, głębokie spojrzenie i "miłą" dla oka powagę wymalowaną na twarzy. Niesamowite... Niezwykły z niego dzieciak, mam nadzieję, że rozwinie swój genialny talent i jeszcze nie raz przyjdzie mi go pochwalić. :)

ignis_2

A mi właśnie strasznie nie pasuje Diana i trochę też sama Ania, ale może to przez to, ze jestem wielką fanką filmów z 1985 roku.

hana____

Diana też mi nie pasowała, natomiast Gilberta dobrali naprawdę genialnie, ile ten chłopak jest w stanie przekazać samymi oczami...

mysleze

On mi niesamowicie przypomina w tym serialu(pod względem wizualnym)młodą wersję Jamesa Fraina.

mysleze

mi gościu przypomina Tommyego Shelby, mógłby go grać jakby nagrywali jakieś odcinki z jego przeszłości :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones