Lucy HaleII

Karen Lucille Hale

7,7
6 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucy Hale

Słyszałam że startowała do głównej roli w filmie "50 twarzy greya"! Wyobrażacie ją sobie w tak
odważnej roli?? Odpowiadałaby wam jako Anastasia Steele?? Jestem ciekawa waszych opinii.

anialaw2

Moim zdaniem jest zbyt pewna siebie, nie wyobrażam jej sobie tak naiwnej i głupiutkiej Any, z drugiej strony chciałabym sie zdziwić gdyby stanęła na wysokości zadania. Ale niestety rola już jest zajęta ;)

anialaw2

Za pewna siebie ponieważ...? Od kiedy próba podejmowania nowych wyzwań stała się arogancja czy tez zbytnią pewnością siebie? Dodatkowo wydaje mi się, że w filmach pokroju "50 twarzy Graya" który do najambitniejszych nie należy, nie sa obsadzane światowej klasy gwiazdy kina a przeciętni aktorzy, więc jeżeli Hale miała by na to ochotę wydaje mi się, że mogła by się nadać.

anialaw2

Chyba popłakałabym się ze śmiechu ;P

anialaw2

co za bzdury. Wcale nie startowała do tej roli, ale dużo fanów serii uważało, że nadawałaby się.

damnironic

Dzięki za sprostowanie :) Przeczytałam o tym w paru źródłach ale nie do końca sprawdzonych i w sumie nie byłam tego pewna

damnironic

Startowała. Opowiadała, że nigdy nie czuła się tak niezręcznie jak na tym castingu. Powiedzieli jej, że ma za dziecinną twarz i źle by to wyglądało w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones