Lucy HaleII

Karen Lucille Hale

7,7
6 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucy Hale
tenaciously

rzeczywiście ma w sobie coś z nich obu :)

tenaciously

dokładnie ....prześliczna ,choć EMILY tez jest ładna

ada565

oczywiscie mówię o Pretty Litle liars

ada565

wczoraj widzialam ,,wyspe strachu" z nia w jednej z rol. jak dla mnie jej uroda to polaczenie seleny gomez z rachel bilson.

rutaJolowicz

tak możliwe ....tez ogladałam ta Wyspe ,.... mlodo tam wygląda bardzo tak jak w 1 odc Pretty Little Liars ...teraz osobiscie uwazam ze jest ładniejsza
a jak film ??/ jakie opinie ???

ada565

ja osobiscie lubię takie filmy. zdecydowanie nie jest to arcydzielo i faktycznie czesto zachowanie bohaterow jest nonsensowne, np gdy zostawili kolezanke sama w chatce, mimo mordercy czyhającego gdzieś nieopodal na nich. a kolezanka spokojnie poszla sobie spac rozwalona na kanapie. ale że jestem tchórz to mnie film trzymał w napięciu, a tego wlasnie oczekuje od thillerow

rutaJolowicz

no nie był taki zły :d czesto wlasnie inni daja złe opinie a mi sie nawet podoba /////a oglądałaś /łeś la cara oculta tu buło napiecie :D

ada565

nie oglądalam, ale skoro polecasz to sobie sciagne :)

rutaJolowicz

lepiej online na kinomaniak lub ekino (gorzej jak ci sie nie spodoba to stracisz dużo prądu )

rutaJolowicz

http ://www. kinomaniak. tv/film/ Cara-oculta-La/51046 tu mozesz nawet bez logowania zobaczyć :D

ada565

dzięki, na pewno obejrzę, tym bardziej że ma wysoką ocenę :)

tenaciously

Bardzo ładna Kobieta a w "słodkich kłamstewkach" wygląda ze uhhh....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones