Lucy Lawless

Lucille Francis Ryan

7,5
5 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucy Lawless

Własnie oglądam ten film na TV4. Co za dno... Nie chodzi o jej aktorstwo, ale cały film.
Chociaż... w sumie... aktorstwo też do bani, ponieważ Xena to bardziej... ona... no wiecie.
NIE POLECAM.


Ale i tak lepsze love story niż "Zmierzch".

tojestemjaania

to fakt, film jest strasznie denny... Xena to zupełnie inna bajka z kolei, nie ma co porównywać ;) jak tak oglądam filmy w których występuje LL, to mam wrażenie, że ona najczęściej aktorstwem się bawi, babka jest z natury wyluzowana i sympatyczna i to przekłada na swoją grę, ale z drugiej strony potrafi błysnąć niewątpiliwie posiadanym talentem dramaturgicznym, czego dowiodła m.in. w Xenie, czy grając Lukrecję w Spartakusie

aen_filmaniak

ja nawet nie dotrwałem do końca tego filmu

aleks87

ten film jest tylko dla zagorzałych wielbicieli LL, którzy dla niej są w stanie przełknąć gorzką, albo wręcz zerową fabułę ;)) reszta osób zasnie, albo będzie się przed tym raowała i przełączy na inny kanał ;) a tak na marginesie to w tym samym czasie leciał pierwszy odcinek Spartakusa na tv puls

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones