Lucy Lawless

Lucille Francis Ryan

7,5
5 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucy Lawless

W jej oczach widać fałsz, obłudę i pogardę. Być moze to tylko moje odczucia.

Akadyjczyk

odważ się i pokaż swoje, bo to pewnie z twoich można odczytać fałsz, obłudę i pogardę, a na dodatek KOMPLETNY BRAK SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA I OCENIANIE PO POZORACH! człowieku, nie oceniaj jej po kilku zdjęciach na których przybrała groźne miny, bo akurat grała taką czy inną postać, bo wystawiasz świadectwo o sobie jako kompletnego ignoranta! LL to nie tylko dobra w swoim fachu aktorka, ale też człowiek o dobrym sercu, prywatnie udziela się m.in. w wielu akcjach charytatywnych, m.in wspiera działania Starship Foundation i pomaga chorym dzieciom, więc nie oceniaj jej tak bezczelnie jeśli nie znasz się na rzeczy

aen_filmaniak

Najarałeś się ? Twoja agresja jest nieuzasadniona.

Akadyjczyk

to nie agresja, ale oburzenie na niesprawiedliwą i nieobiektywną ocenę

aen_filmaniak

i będę bronić LL, bo ona absolutnie nie zasługuje na to, żeby ją obrażać

aen_filmaniak

Ona po prostu mi obrzydła w serialu "Spartacus".

Akadyjczyk

nie każdemu może pasować jej kreacja w Spartakusie, gdzie na dodatek dali jej jakąś rudą peruczkę, lata już nie te, trochę starsza jest, Xeny kompletnie tu nie przypomina niestety, a tam najlepiej wizualnie wyglądała...rozumiem twoje obiekcje, ale babka jest prywatnie bardzo spoko, poczytaj sobie o niej (najwięcej jest w zrodłach anglojęzycznych), pooglądaj wywiady z nią na youtube, zachęcam! czas nikogo nie oszczędza, a mimo wszystko będąc po czterdziestce jest zadbaną babką, a najpiękniejszy i tak jest jest jej charakter i osobowość, tak uważam

aen_filmaniak

i tu dobrze gadasz,i masz rację.nie można mówić o aktorce że jest fałszywa obłudna itp i to wszystko tylko bo obrzydła komuś jej kreacja w Spartakusie.Ja uważam że właśnie w nim pokazała klasę,dobrze zagrała,i ciałem i mimiką ,bardzo dobrze grała emocje stosownie do sytuacji i w ogóle,Dla mnie postać którą grała była przede wszystkim bardzo wiarygodna a to znaczy że umiała ją zagrać a widziałem wiele filmów gdzie aktorzy nie potrafili wiarygodnie zagrać mniej złożonych postaci

romek_krakow

Uważam dokładnie jak Ty, że nie należy oceniać osoby z perspektywy granej przez nią postaci, bo jest to ocena nie mająca żadnego odniesienia do rzeczywistości i tyle. Jeśli chodzi o samą Lucy Lawless, to ja osobiście widzę w jej oczach wrażliwość, inteligencję, bystrość i ciepło.

Akadyjczyk

w Spartakusie była wręcz suczą, może po prostu dobrze zagrała? ;)

Akadyjczyk

Chciałbyś aby cię wybatożyła,co?Lubisz gdy ktoś dominuje nad tobą,dlatego doszukujesz się tego w jej oczach.Pragniesz aby obrzuciła cię pogardliwym wzrokiem i porządnie wysmagała.Jesteś nieźle pokręcony.

llama777

A może byś tak się ode mnie odpierd... ? Każdy ma prawo do własnej opinii i oceny.

Akadyjczyk

Nie oburzaj się tak, w końcu llama777 tylko wygłosił swoją opinię, a przecież do tego każdy ma prawo :P

avaris

zgadzam się, każdy ma prawo do własnego zdania.a autor nie obraził jej w żaden sposób tylko wyraził swoją opinię. a pisaniem "być może to tylko moje odczucia" nie narzucił nam, że każdy powinien się z tym zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones