Luis GuzmánI

7,2
10 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luis Guzmán

Drugi plan, z reguły zbój albo rzezimieszek, ale i role komediowe. Ważne, że grał u boku już chyba wszystkich wielkich aktorów i dawał się dobrze zapamiętać. To wiele znaczy.

bokser_Ken_Wywietrznik

Wedłg mnie bardzo dobrze sie spisuje na drugim planie. Jest bardzo dobrym aktorem i grał u boku wielu dobrych aktorów. Jak dla mnie to wiele znaczy

Angela4b

Mistrz drugiego planu.

wolferin88

Nawet więcej! Ja nie zdawałam sobie sprawy ile ja z nim filmów widziałam! Cały ogrom! Jest naprawdę świetny. Podziwiam go

wolferin88

Facet jest genialny! Wczoraj po raz setny oglądałam Arthura i on był świetny

Angela4b

Nie oglądałem aż tak dużo tych filmów z nim, ale bodaj najfajniejsza rola była w filmie "Rodeo w Nowym Jorku", kiedy to jeden z kowbojów patrzy na niego i widzi, że milczy. Potem mówi do Luisa Guzmana: "Mówisz po angielsku?", a tamten dalej milczy. Wtedy mówi mu: "Szkoda, bo gdybyś mówił - powiedziałbym ci, że masz mordę podobną do dupy!" i wtedy tamten mu chlusnął jakąś cieczą w twarz. I tak zaczęła się bójka :D

underground73

Ja oglądałam z nim kilkanaście filmów, ale niektóre już jakiś czas temu i nawet nie wiem, w którym momencie występował... Ale jest ok.9-10 filmów, które dość mocno kojarzę i wow!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones