Lukas Podolski

Łukasz Podolski

5,5
2 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Lukas Podolski

Podczas mundialu w Niemczech jak Niemcy grali z Polakami to nie śpiawał on hymnu niemiec tylko polski. Pzpn to prawdziwy durny poje****ny związek piłkarski jaki wogule istnał. Lukas chciał grać w naszej rep. ale te głuupie h*je sie niezgodzili. To on sie jeszcze pytał czy mógłby u nas grać chociarz wcale nie musiał a oni bezczelnie mówią mu nie ??? no przepraszam ale to jest jakieś poku****ne!! GDZIE JA DO MENDÓW SPOŁECZNYCH JESTEM?? to pierwszy taki bardzo dobry niemiec który chciał nas grać. I co mnie to obchodzi że poloki wygrali w Chorzowie 2:1 z Prtugalią i 2:2 zremisowali. Kiedyś ostro za to zapłacicie

hedzien

Popieram wszystko co napisałeś.. Plus dodam tylko to że: Podolski jest MEGA(!!!!) PRZYSTOJNIAKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWIELBIAM GO! Wręcz KOCHAM!!! :********************************:*:*:*:*:*:*:*

DSkye

Podolski w przeciwieństwie do Klosego jest w porządku, Klose to typowy szwab!!! PZPN, PZPN, jeb*ć, jeb*ć, PZPN!!!

gradins

Ja także zauważyłam,że Poldi jak grają Niemcy-Polska nigdy nie śpiewa/nuci hymnu niemieckiego. To się chwali :).

hedzien

Dodam jeszcze, że Łukasz ufundował budowę domu dziecka w Warszawie

użytkownik usunięty
hedzien

PZPN to wielki burdel i tyle a Podolski jest okey , żal mi ludzi którzy po nim jadą -_-


Lukas Podolski , najlepszym piłkarzem Polski !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones