Luke Pasqualino

Luca Giuseppe Pasqualino

7,2
2 076 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Pasqualino

jeśli nie najprzystojniejszy. Z wyglądu idealny, aktorstwa nie mogę ocenić, bo widziałam go tylko w jednym serialu

tacyssup

W jedynym serialu czyli w Skins mniemam, tak? :) Bo jeśli tak to mam jedno zdanie na jego temat jeśli chodzi o Skins - wygląd wyglądem, ale był taki kochany, że aż serce pękało. Tak mi było go szkoda, z taką mimiką twarzy to idealny człowiek do grania zatroskanych postaci, urzekający był.

tacyssup

niestety nie ma za wielkiego dorobku filmowego, ja widzialam z nim tylko 'Skinsów', ale absolutnie uwielbiam go za tą rolę, był idealny <3 i fakt, jest bardzo przystojny

tacyssup

Czyli jednak prawda, że jak to się mówi "są gusta i guściki". Wg mnie koleś jest okropnie brzydki. A jego postaci w skinsach po prostu nie cierpiałam :)

użytkownik usunięty
mlena

ślepa jesteś i tyle. ewentualnie les. ;d

cook był bardziej w moim typie ;)

użytkownik usunięty
mlena

Cook nie jest najgorszy, ale jest dość niski i były sceny, gdzie wyglądał wręcz okropnie.
np. wtedy, jak obżerał się tortem, wymiotował, pił na umór, zachowywał się jak świnia i tym podobne.
Freddie wypadał przy nim o niebo lepiej, dlatego nie dziwię się, że to on skradł serce Effy.

Gdy będziecie mieć więcej niż 15 lat będziecie się śmiały z swoich wypowiedzi. :)

użytkownik usunięty
edi_nie_oglada_filmow

już parę lat jestem pełnoletnia, więc pudło. ;]

15 lat można mieć nawet mając PESEL z 8 z przodu. :)
Nie chce żeby to była jakaś forma hejtu, dlatego proste uzasadnienie - "Freddie wypadał przy nim o niebo lepiej, dlatego nie dziwię się, że to on skradł serce Effy" - to nie uroda zdecydowała o wszystkim. Ona jest jedynie wskaźnikiem upodobań.

użytkownik usunięty
edi_nie_oglada_filmow

a gdzie napisałam, że to chodzi tylko o jego urodę, którą niewątpliwie posiada?
Freddie zachowywał się lepiej, nie był dzikim burakiem, który szukał wszędzie zaczepki.
piszę o całokształcie. ;)

edi_nie_oglada_filmow

15 hehehe, wynikałoby z tego że na filmwebie mam konto od 5 roku życia, skoro jstem to od 10 lat.

poza tym naucz się czytać co kto napisał, zanim walniesz taką głupotę.

mlena

*jestem tu

mlena

Super. To tylko post z 6 miesięcznym opóźnieniem.

edi_nie_oglada_filmow

To straszne.

edi_nie_oglada_filmow

Dlaczego mają się śmiać? bo aktor im się podoba i dyskutują o jego wyglądzie?
Naprawdę, wolę czytać coś takiego, niż niekulturalne teksty panów przy aktorkach typu "szarpałbym jak...." itp
Też lubię sobie komentować aktorów którzy mi się podobają to chyba normalne? a wszelcy zazdrośnicy niech spadają na drzewo, zamiast pisać jakie to my "dziecinne" bo zachwycamy się tym i tamtym...to aktorkami można a aktorami nie?

Robaczek_12

A u was murzynów biją jest zwrotem spranym, ale ciągle pięknie aktualnym.
A "ślepa jesteś i tyle. ewentualnie les. ;d", "nie był dzikim burakiem, który szukał wszędzie zaczepki" - i tu jest połączenie oceny aktora z graną rolą. Jeśli to nie jest dziecinna ocena, to przepraszam.

edi_nie_oglada_filmow

?
A skąd wiesz, że akurat uwzględniły to w ocenie? lol przecież każdego ocena to indywidualna sprawa, niektórzy oceniają za sam wygląd, niektórzy po prostu za grę a jeszcze inni rzucają ocenami ot tak.
"ślepa jesteś i tyle. ewentualnie les. ;d", " Tutaj po prostu userka może źle się wyraziła. Ja też nie wiem jak dla kogoś ten aktor może być brzydki...ale cóż każdy ma własny gust, ale nie widzę nic dziecinnego w tych tekstach , niektórzy po prostu piszą na luzie.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Dokładnie, czasem piszę na luzie, bo to tylko forum. Nie muszę zawsze pisać elaboratów na temat danej postaci, nie trzeba też być tylko poważnym człowiekiem z kijem w tyłku. ;] Z tą les to było w żartobliwym tonie, co podkreślała emotka ";d", czyli :D.
Po prostu aktor jest zaje*isty z wyglądu (dlatego ktoś pisze, że jest brzydki, bo chyba ma jakiś uraz do osób o takim typie urody lub po prostu nie znosi go za coś tam, nie wnikam), ale widać też, że ma poukładane w głowie. Widziałam go w programie, gdzie trzeba było wykazać się refleksem i wiedzą. Zaszedł tam bardzo daleko, chyba nawet do finału. Luke jest inteligentny i ma sporą wiedzę. W dodatku jego świetna i niezapomniana kreacja w Skins. Teraz jest głównym bohaterem w innym serialu, czyli to potwierdza, że jest dobrym aktorem, a to dopiero początek jego kariery.

Spoko, ja to rozumiem, szczególnie w tak lekkich tematach jeśli chodzi o to jeśli nam się ktoś podoba itp :) A co do samego użytkownika "edi nie....." to wydaje mi się, że nie powinien czepiać się czegoś co nie było do niego kierowane, tym bardziej, że sama userka "mlena" odebrała to prawidłowo. Poza tym tekst nie był ani chamski, ani obraźliwy więc..
Różne są gusta, ale myślę, że większość tych co uważają go za brzydkiego zmieniłoby zdanie oglądając go w "muszkieterach" ponieważ tam wygląda nareszcie jak facet, w innych filmach czy serialach wyglądał tak z lekka dziecinnie i na mnie nie robiło to zbyt dobrego wrażenia.
Co do jego aktorstwa to uważam, że jest na dobrym poziomie. Przydałaby mu się jakaś przełomowa rola w filmie :)

użytkownik usunięty
edi_nie_oglada_filmow

Dla osób, które są takimi ponurakami i przyczepią się do każdej pierdoły, również do żartobliwych wypowiedzi na zwyczajnym forum - nie muszę i nie chcę się produkować. Możesz nawet myśleć, że moje wypowiedzi są na poziomie 5letniego dziecka, wisi mi to. ;D

Tak, zdecydowanie niektórych komcionautów należy traktować jako żart :)

użytkownik usunięty
edi_nie_oglada_filmow

to nie jest forum autopromocji, więc nie pisz tyle o sobie. ;D chciałeś błysnąć poczuciem humoru? nie wyszło.
za to idealnie pasujesz na kogoś z kijem w doopie. odkryłeś swoje życiowe powołanie, gratulejszyns. ;]

tacyssup

Najprzystojniejszy? To chyba mało filmów oglądasz. Są setki, jak nie tysiące przystojniejszych. Ten brzydki nie jest, ale, żeby tak go określać to mocne przegięcie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones