Luke PerryI

Coy Luther Perry III

7,7
4 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Perry

bo można z motyla przeobrazić się szybciutko zgrzybiałego staruszka . Kiedyś rzucił mi się w oczy jakiś film z jego udziałem i jedyne co było w stanie przykuć moją uwagę to jego nieprawdopodobne zmarszczki !!

ALDIR

Ciekawe czyżbyś mu zaglądał do kieliszka?Po pierwsze zmarszczki nie świadczą,tylko o używkach.Po drugie jak był młody to ciągle marszczył czoło i tak już ,mu to niestety zostało.Po trzecie Luke był i jest nadal bardzo szczupły, po twarzy i jakbyś nie widział to na takich twarzach, widać bardziej zmarszczki niż na buzi okrągłej.Po czwarte do chodzą stresy czy złe odżywianie.Tak więc jeśli nie znasz człowieka to nie osądzaj po wyglądzie.Pozdraiam

iskierka310

Prawda z tymi zmarszczkami, ja jestem bardzo szczupła przez całe życie i teraz mam sporo zmarszczek /52 lata/. moje dwie przyjaciółki jedna koło setki ,druga ponad setkę waży, ani jednej zmarszczki na szyi , tylko trochę na twarzy. ja na twarzy najwięcej mam od śmiania się, szczególnie na komediach i nie tylko. One obie raczej poważne, u mnie nie ma praktycznie dnia bez rycia ze śmiechu. :)

maggie_6

No i dobrze, lepiej być szczupłym ze zmarszczkami niż grubym bez :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aleksandro

I co z tego skoro żyje! Wielu młodszych poszło w piach czy to od własnej głupoty lub przez innych! Sportowcy poumierali, a zdrowiej żyli, niż ten Pan!

aniolek1234

No już nie.

szamgar

I po co ten komentarz? Kompletnie niepotrzebny.

Ki630

Racja. Przepraszam.

Ki630

Przecież prawdę napisał, więc nie wiem o co ci chodzi?

raf_filmweb

Prawdę napisał, ale jakoś wydaję się to tu akurat niepotrzebne. Wyrażam swoją opinię po prostu.

ALDIR

... które zawsze miał! Ah ten Dylan McKay gdy seksownie podnosił brwi ... look it up! Facet po prostu sie zestarzał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones