Mädchen Amick

Mädchen E. Amick

8,0
7 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mädchen Amick
marek222

nie :-)

yossarian84

Tak ;)

Za to Sherilyn mistrzowsko wyglądała w Helenie.

użytkownik usunięty
marek222

Nie najładniejsza i nie najmądrzejsza.

oj tak niepodważalnie Shelly jest najpiękniejsza z całego miasteczka

marek222

Wszystkie panny z Twin Peaks były całkiem ładne ;)

użytkownik usunięty
marek222

Tak zdecydowanie najpiękniejsza dziewczyna z Twin Peaks ! ! !

marek222

Zgadzam sie :)

marek222

Nie najładniejsza i nie panna. :P

marek222

Najładniejsza była Sherilyn Fenn

Maggie1980

rzecz gustu dla mnie najbrzydszą

marek222

Tak! Ona byla najpiekniejsza,ideal. Mimo ze wszystkie byly piekne

marek222

raczej z PANA KLEKSA

marek222

Piękna. Kochałem się w niej. Polecam "Lunatyków" na podstawie Kinga-wygląda tam nieziemsko

marek222

Owszem, ładna. Zastanawiam się tylko czym kierowali się jej rodzice nadając takie imię, tj. madchen to po niemiecku po prostu dziewczyna. No przecież widać :)

ogonktorymachapsem

Jej rodzice mają niemieckie pochodzenie a ponieważ chcieli jej nadać oryginalne imię, więc nadali jej imię Madchen :)

ogonktorymachapsem

„Mädchen" to zdrobnienie słowa „Mädel". Pierwsze słowo oznacza dziewczynkę. Drugie dziewczynę. W języku niemieckim końcówka - chen zdrabnia wiele słów, np. Brot (chleb) - Brötchen (bułka/bułeczka).

marek222

Chyba tak i choć Audrey, Donna i Norma były piękne, to jednak Shelly najbardziej mi się podobała.

Calvera81

W zasadzie każda z bohaterek ma w sobie coś, co nie pozwoli oderwać od niej oczu - jednak Shelly faktycznie była najładniejsza z nich. Co ciekawe, te dziewczyny niezbyt dobrze się zestarzały - zwłaszcza Lara Flynn Boyle (Donna). Najpiękniej się zestarzała Norma - już w serialu była dobrze po 40ce, a przed śmiercią w 2019 aktorka nadal zachowała dawny blask, choć przekroczyła już 70 lat !

Bruce_Lee

Lara Flynn Boyle faktycznie brzydko się zestarzała a operacje plastyczne tylko pogorszyły sprawę. Co do Peggy Lipton ( Normy ) racja. Grając w Twin Peaks miała 44 lata i wyglądała ładnie. W ogóle przyjemnie się patrzyło na ten uroczy kobiecy duet za restauracyjną ladą, czyli Normę i Shelly.

Calvera81

po prostu MILF idealny :) a i zapomniałem o Heather Graham - grała siostrę Normy, dziewczynę Coopera. Ta aktorka w ogóle się nie starzeje - 51 lat a wygląda niemal identyko jak za młodu :)

Bruce_Lee

O, Heather też była fajna. Panna na wrotkach z Boogie Nights :)

Calvera81

Ona fajna jest do dzisiaj :D nic się nie zmieniła i operacji też po niej nie widać :)

użytkownik usunięty
marek222

Jest pewne, że była wraz z Audrey i Donną w top 3 najpiękniejszych aktorek w Twin Peaks

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones