M. Night Shyamalan

Manoj Nelliyattu Shyamalan

6,7
5 269 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby M. Night Shyamalan

mam na myśli 6-ty zmysł i Niezniszczalnego, a potem chyba zerwał pakt z diabłem, bo każdy
następny jest jest jeszcze gorszy. Albo komuś ukradł pomysły, żeby się wybić, albo robi filmy
dla frajdy z samego robienia, bez pomysłu, bo fabuła tam wygląda jak kot bez sierści.

gilbert3

kot bez sierści... to chyba najlepsza analogia dla twórczości tego pana. Tak... ten reżyser artystycznie wyłysiał. ;)

gilbert3

Trzy genialne filmy: Szósty zmysł, Osadę i Niezniszczalnego.

kendo777

I jeden bardzo dobry - "Dziadek i ja".

gilbert3

Shyamalan ma ewidentnie kota na punkcie Hitchcocka i to widać w jego filmach, budowanie grozy , nieznane zagrożenie itd , i racja 6 zmysł od poczatku do konca jest swietnym filmem w niezniszczalnym był swietny pomysł na scenariusz , moim zdaniem nie do konca sie to udało pokazać, w znakach i osadzie było kilka naprawde genialnych scen i pomysłów na pokazanie strachów i działanie na wyobraźnie widza jak to miał w zwyczaju robić hitchock , ale ostatecznie nie byłem z nich w pełni zadowolony. Potem pokazało się pare gorszych pozycji które zdecydowanie zaniżyły jego wiarygodność dobrego reżysera. Ale ten gośc ma talent , moim zdaniem czasem nie do końca wie jak go wykorzystać i błądzi robiąc gorsze pozycje , zobaczycie że jeszcze nas pozytywnie zaskoczy . Howgh!

gilbert3

Ostatnio nakręcił również świetny filmik grozy pt. Wizyta - stworzył w nim mega klimat - pomimo że kręcony "z ręki" (nieznoszę tego sposobu filmowania) to szczerze polecam

RogerVerbalKint

Jeden dobry-Niezniszczalny i jeden bardzo dobry-Split.

zero99

Cóż - mnie właśnie Split nie podszedł - nastawiłem się na thriller z jakimś genialnym, zaskakującym zwrotem akcji na końcu - a dostałem Wolverine'a czy innego wilkołaka - z Niezniszczalnym było inaczej - to od początku był film o miłośnikach komiksów/superbohaterów etc. DLA miłośników komiksów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones