Małgorzata Hajewska-Krzysztofik

Małgorzata Hajewska

7,2
5 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Hajewska-Krzysztofik

OBEJRZAŁAM WCZORAJ PIERWSZĄ CZĘŚĆ NA TVP 2 I JESTEM POD OGROMNYM
WRAŻENIEM DOSKONAŁOŚCI GRY AKTORSKIEJ TEJ ARTYSTKI!COŚ NIESAMOWITEGO!!!

dobbiacco_attersee

widziałam na żywo ten spektakl, coś niesamowitego, wspaniała aktorka. W "Kabarecie warszawskim" również nie można wyjść z podziwu, razem z Cielecką w Kabarecie pozostają w pamięci najbardziej! Polecam każdemu, ja do Warszaw mam 300km ale jeżdżę na jeden dzień do Nowego teatru i TR Warszawa specjalnie na spektakle:)

wertina01

ach zapomniałabym, "Oczyszczeni" w tr warszawa - jeden z lepszych spektakli jakie w życiu widziałam, pani Małgorzata jak zwykle trzyma wysoki poziom, ale to tylko jedna z osób wystepujących.
Tomasz Tyndyk, Stanisława Celińska, Ewa Dałkowska, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Renate Jett, Mariusz Bonaszewski, Redbad Klijnstra, Jacek Poniedziałek, Thomas Schweiberer. Jeśli ktoś zastanawia się na co pójść do teatru w warszawie, a ma daleko i nie chce zbyt często przyjeżdżać. To ten spektakl spowoduje, ze będzie wam mało teatru i będziecie wracać:) 4.48 Psychosis, Druga Kobieta, Miedzy nami, dobrze jest - narazie tyle widziałam w tr warszawa, wszystkie niezwykłe, dające do myślenia. A jeszcze tyle przede mną:) tr warszawa i nowy teatr to zdecydowanie najlepsze sceny warszawskie:)

wertina01

Właśnie miałem wspomnieć o Kabarecie Warszawskim Krzysztofa Warlikowskiego. Istna petarda, a scena po przerwie .. niesamowita, wciskająca w fotel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones