Małgorzata OstrowskaII

7,1
212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Ostrowska

Najlepsza

użytkownik usunięty

Najlepsza polska wokalistka rockowa.Bez dwóch zdań.Takiej "pary" nie ma żadna rodzima piosenkarka.Małgośka jest najlepsza!

Jak zagraniczni sluchacze pytaja mnie o polskie piosenki i polskich piosenkarzy, przyznam, ze Malgorzata Ostrowska jest zawsze doceniana za swój ogromny talent, niezwykly glos i duza indywidualnosc - jeszcze nie spotkalam nikogo, kto by powiedzial: "o, moze byc". Druga pani to Edyta Bartosiewicz, która docenia okolo polowa "testowanych" - reszta rodzimych artystów natomiast nie budzi jakichkolwiek emocji...

Klaudia

Ja bym aż tak się nie zapędzał. Jeśli skupiamy się na wokalistkach rockowych i latach 80 i późniejszych, to faktycznie te Panie zasługują na docenienie, ale były przecież jeszcze Wanda Kwietniewska, Urszula albo Beata Kozidrak... Jeśli chodzi o lata wcześniejsze, to wokalistek utalentowanych mógłbym wymienić ze 20.

Egon_Olsen

w pelni szanuje Twoje zdanie, jednakze stanowczo musze podkreslic, ze tu nie chodzilo absolutnie o moja prywatna opinie, tylko o wynik nieformalnego testu przeprowadzonego na dziesiatkach brytyjskich sluchaczy ... Przez wiele lat pracowalam jako teleankieterka i widocznie tak mi zostalo :) Osobiscie zas wypada mi wspomniec tu o Korze :))

Klaudia

A to jak się sprawy w GB mają, to faktycznie nie wiem. Pamiętam tylko jak raz rozmawiałem z Austriakami, to usłyszałem że z polskich zespołów cenią SBB, co mnie wprawiło w niemałe osłupienie.

Egon_Olsen

Pani Małgosia ma genialny głos!

Zgadzam się całkowicie.
https://www.youtube.com/watch?v=gGB0LSKElCE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones