Małgorzata Socha

6,7
9 269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

Te komedie z jej udziałem są wręcz żenujące ,robi to tylko dla kasy i to widać

krupastas

Dokładnie jest żenująca i drętwa

lucas1996

Masz racja ja bym jeszcze dodał brzydula

skrzyniak1958

Ja bym jeszcze dodał parchata i bez talentu. Niech wypierdal* do Dysneylandu !!!

juma111

Debil

skrzyniak1958

Poczułeś Się lepiej, prawda? Fajnie jest tak komuś dowalić anonimowo, co nie?

krupastas

gwiazda na sille

krupastas

brzydka I beztalencie

ao09

Zazdrość zżera

ao09

Typowy polski jad.

krupastas

A po co się pracuje, jak nie dla kasy?

webkosz

Dla satysfakcji. Kasa to tylko efekt uboczny.

ebleble

Satysfakcji z zarobionych pieniędzy. Nie opowiadaj baśni. Na pewno przyjemniej się zarabia pieniądze robiąc coś co lubisz - ale przetrwanie a następnie komfort życia to jest to dla czego się pracuje.

krupastas

Wszyscy pracują dla kasy.

webkosz

Ci, którzy pracują tylko dla kasy, nie wykonują swojego zawodu z przekonaniem, więc nie ma wykonują go dobrze. Pracuje się dla satysfakcji. Kasa jest tylko jednym z efektów wykonanej pracy, ale nigdy nie powinna być głównym celem.

ebleble

Gdy byłem w przedszkolu też tak mówiłem. Dzisiaj jestem już duży i nie powtarzam bajek. Jeden z lepszy polskich aktorów Jacek Braciak powiedział, że dla niego zawód aktora, to zawód jak każdy inny. Robi to dla pieniędzy. Tak samo powiedziała ś.p. Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego. Mówiła, że nie jest to dla niej żadna misja, tylko sposób na zarabianie pieniędzy.

Ja lubię swoją pracę, ale jak jest coś nowego, to zawsze przeliczam ile na tym zarobię i ewentualnie jak pieniądze spożytkuję (jeśli akurat jest zlecenie za dobre pieniądze). Nie zmienię pracy na taką, w której mniej zarobię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones